www.sudzibas.lv Dormeo Neiesaku pirkt Dormeo madraci

Dormeo - Neiesaku pirkt Dormeo madraci

Nopirku bērnam Dormeo madraci, nepilnu pusgadu atpakaļ.Darījām visu pēc instrukcijas, pirmajā dienā ļāvām tam 6 stundas ieņemt savu formu.Katru nedēļu vēdinājām, noņemot gultas veļu.Kaut arī man tā procedūra likās apgrūtinoša, es to darīju.Madracim nedēļu atpakaļ parādījās pelējums.Es biju tādā šokā!!!Tas madracis man izmaksāja 94.90Ls.
Pazvanīju uz veikalu, kas atrodas Maskavas ielā 400, tur pateica, ka tā ir mana vaina.Lai tagad es tīru ar putekļusūcēju.Varbūt tas putekļusūcējs man arī jāpērk pie viņiem, jo man mājās nav tāds ar tvaiku tīrošais.
Neiesaku nevienam tos madračus pirkt.Esmu pamatīgi vīlusies Dormeo kvalitātē!

U

D Dzintars 12.03.2009

Pilnīgi piekrītu!! Arī mans madracis sāka pelēt, un pietam, 3 mēn. pēc iegādes, pilnīgs sviests!!! Ko lai dara?? Un es toč gultā nečurāju!!!

M Martins 23.04.2009

Par dormeo pelēšanu ir tā ka matracim jātiek gaisam klāt arī no apakšas, respektīvi ja matracis stāv uz grīdas kas ir samērā neelpojoša(lamināts, parkets, arī dabīga koka dēļu grīdas utt.)tas vienozīmīgi sāks pelēt mainoties relatīvajam gaisa mitrumam(manā gadījumā sapelēja tik ļoti ka matrača apvalku no apkšas dabūju izgriezt un izmest ārā) tāpat ja matracis stāv uz gultas kurai nav restots pamats bet viena monolīta plāksne. Vēl ir tāds joks ka jāizvairās no sintētiskajām gultas veļām. Pašam mājā ir katrā guļamistabā pa dormeo matracim varu teikt tā tas ka viņam ir supertruper saniteg vai kā viņu tur sauc pārklājums pret putekļu ērcītēm neko nedod pats savām acīm esmu redzējis kas nāk no dormeo matrača ārā izmantojot padārgu bet labu mājas uzkopšanas sistēmu kirby.(runājot par šo uzkopšanas sistēmu varu katram interesentam noorganizēt bezmaksas demonstrāciju jūsu mājoklī un tad paši redzētu atvainojiet par izteicinu kādos sū**s guļam neatkarīgi no matrača firmas cenas un laika perioda cik ilgi lietojam to) Bet par pašu matrača citām īpašībām nav ko sliktu teikt vienozīmīgi labāks par jebkuru matraci ar atsperēm par matraci ar kokosa pildījumu neko nemāku teikt vienīgi to ja uz viņa tiek k kas izliets un netiek ižāvēts kokosa pildījums sāks pūt :) dormeo matracis tādā ziņā ir pateicīgāks. Par gultām runājot neiesaku pirkt gatavas gultas veikalos kurām ir dēļu vai finiera restojums uz kura liek matraci tas salūzīs pirmajā mēnesī (ir pārbaudīti abi varianti)
Tieši dēļ tā ka samaksājot relatīvi lielu naudu par gultu veikalā atvedot mājās samontējot un lietojot to, tā salūst uztaisīju pats gultu tik par cik ir profesionāli instrumenti ar ko to izdarīt. Plus vēl tāds ka izvēlies toni un dizainu kādu gribi. Nu jau gads riņķi nulle problēmu kāda bija tāda ir ne ļogās ne čīkst(visiem draugiem radiem arī savajadzējās nu tad ķēros pie darba. šinī sakarā varu piedāvāt savus pakalpojumus Jums pēc jūsu vēlmēm izgatavot jebkura izmēra stabilu gultu ar piegādi un motāžu cenas sakarīgas pieredze ir :)
Ja interesē bezmaksas demonstrācija par mājas uzkopšanas sistēmu un ko tā var paveikt ar jūsu matraci vai arī ja interesē gultas pēc pasūtījuma droši zvanīt darba dienās darba laikā uz numuru 27001441(tele2)

Ar cieņu, Mārtiņš

J Jolkins 23.04.2009

Nu Mārtiņš jau ir jestrāks reklāmas guru nekā Dormeo:):):):)Te jau sāksi gultā čurāt tā, ka ne tikai matracis sapūs, bet arī trenežieris sarūsēs:)

N Normunds 23.04.2009

Pirms jaungada nopirku mātei dormeo matraci orthopedic. Māte teica, ka viss ok, labi guļ, viss kārtībā. Tad izdomāju, ka ja nu tiešām tik labs, tad pašam arī jānopērk, it īpaši tāpēc, ka sāp mugura naktīs. Nopirku, bet mugura kā sāpēja, tā sāp. Pēc kāda laika pamaniju, ka mans orthopedic ir daudz mīkstāks, nekā mātei pirktais ortophedic. Ja jau vienāds produkts, kāpēc tāda atšķirība? Tas liecina, ka vienots standarts netiek ievērots un runas par augsto kvalitāti ir muļķības! Un vēl, es uz šī matrača stipri svīstu. Starp citu, guļot laukos uz parastā padomjlaiku vates matracīša, mugura nesāp!

D Daiga 16.05.2009

Arī es pēc 2 gadiem pamanīju pelējumu, šoks! Nezinu ko tagad darī!???

R Resnis 30.06.2009

Nu, bet Cēsu Pilsener gan ir skābs, gāzēts mēsls.

V Vilnis 04.08.2009

Traki gan, komentarus lasot saprotu ka nepirkšu to dormeo matraci dēļ tās smakas un it sevišķi pelēšanas, ka ne ka naudiņa grūti mūsdienās nāk, labāk tad jau izvēlēties krutāko atsperu matraci :)

L LinaT 06.08.2009

Man ari bija duoma nuopirkt Dormeo matraci berniem, bet tagad vispar negribas...Man patik tada zviedru firma IKEA, viniem ir ari dazadi matraci, virsmatraci par pienamu cenu. Tikai veikali Polija un visa Europa, Latvija - parstavi. Mes esam apmierinati.

V Viola 20.08.2009

Labi, ka atradu šo mājas lapu! Biju plānojusi nopirkt Dormeo, bet tagad gan to nedarīšu. Pat ja ir tikai iespējams, ka būs pelējums vai smaka! Turklāt mēbeļu veikalā mums teica, ka Dormeo matračos tāpat ir porolons, un nekādas atšķirības no parastajiem matračiem nav.

S Studio Moderna Pārstāvja atbilde 31.08.2009

Studio Moderna oficiālais viedoklis:

Par matraču iespējamo pelēšanu:
Dormeo matračus, tāpat kā lielāko daļu citu matraču nav ieteicams lietot mitrās telpās, jo uz tā var iedarboties telpas mitrums. Mitruma ietekmē matracis var sākt pelēt. Lai to novērstu matracis regulāri jāvēdina, to paceļot no gultas.
Matraci ieteicams lietot uz redelēm nevis noslēgtās virsmās, kastēs, jo matracim ir nepieciešama elpošana.
Tāpat ļoti liela nozīmē ir telpas vēdināšanai, kurā atrodas matracis. Jo tumšāka un mitrāka telpa, jo lielāka iespēja, ka matrača kokvilnas virsma tāpat kā jebkurš apģērbs var sākt pelēt.

Par matraču pildījumu:
Lielākajai daļai Dormeo matraču pildījums ir ECOCELL putas, kas savā ziņā ir līdzīgs porolonam, jo tās arī ir putas. Lielākā daļa putu ir ķīmiski ražotas.
Bet šajā gadījumā uzmanība jāpievērš putu šūnu struktūrai, izmantotajiem materiāliem un kārtām, ražošanas tehnoloģijai. Dažādas putas atšķiras pēc to:
1. blīvuma - cik daudz ķīmisko putu uz 1 m2, jo smagāks matracis jo vairāk ķīmisko materiālu.
2. elastīguma - jo atsperīgāks matracis, jo izsturīgākas putas.
3. izstiepšanās koeficenta - kam ir salīdzinoši maza nozīme izvēloties matraci, bet gan nosaka materiāla kvalitāti.
4. ieliekšanās koeficenta (ILD koeficents) - tas nosaka cik mīksts vai ciets ir matracis.

Tuvāk informāciju par matračiem, varat atrast www.dormeo.lv vai zvanot pa tālruni 6719012, vai sūtot e-pastu uz [email protected]

L Linda 26.10.2009

Madracis stāv ļoti siltā telpā, uz gultas redelītēm, ik pa mēnesim apgrozu to... Nu ziniet, ko tad vēl lai dara, lai tas nepelētu? Par tādu naudu - šī prece nav to vērta!!!

A Aggie 09.12.2009

Tas ir, es atvainojos, bullsh** par to mitrumu istabaa un arii vispaar matracha likshanu uz griidas!!! Mana istaba vienmeer ir silta un veedinaata un tur nu piesieties nevar!!! + mans matracis arii neatrodas uz griidas! Taa kaa nevajag te mekleet probleemas istabaas! Visa probleema atrodama ir Dormeo matracii! Bet galvenais, ka neviens te neuznjemaas atbildiibu par to visu! Kad vajag paardot, tad nez' kaadas reklaamas visos kanaalos skandina, bet, kad jaaatbild par produkta kvalitaati, tad gruuzj visu vainu uz istabaam utt... :D smiekliigi! Un, protams, LV jau gruuti kko iesaakt.. bet kkaadam tak atrisinaajumam ir jaabuut!!! Ko dariit?!! Katraa zinjaa nevienam NEIESAKU PIRKT DORMEO MATRACI!!! Jo ja kaadas probleemas buus peec tam ar vinju, tad teiks, ka taa tikai pashu vaina! Un garantija ir tikai formaals pasaakums!

R riekstkodis 09.12.2009

Es tur pati esmu strādājusi un ļoti labi zinu, ka DORMEO matracis sastāv no visparastākās mačalkas vai švammes. Kas netic, pagrieziet vaļā pa vīli un pārbaudiet!

S Sintija 21.01.2010

Man jau kopš novembra mājās ir lielais, mīkstais dormeo spilvens. Nu nav nekādas smakas (vajag varbūt to spilvendrānu arī izmazgāt) un beidzot varu izgulēties. Es neko sliktu nevaru teikt, man ļoti patīk.

G gultriks 31.01.2010

Pelē tāpēc, ka piemīzts un mitrs_

K kappamikey 01.02.2010

Tas stūbums, vedināt katru dienu madraci vel domāt lai vedinās abām pusēm, briesmīgi
kuram cilvekam pietiktu laiks visu izdaritu, ...

A Agnis 26.05.2010

taisamies iegaadaaties matraci un nedomaaju, ka iespaidosimies no shiem, lielaakoties bezjeedziigajiem komentaariem, kad pashi paarbaudiisim, tad zinaasim komenteet. dormeo maajaslapaa ir rakstiits, ka tam ir 12 gadu garantija, ja firma nepilda saistiiabs, ir daudz un dazhaadas iespeejas to nokaartot!nav jeegas te kladzinaat, ka smird vai ka pelee. ja reiz nav kvalitaate, tad zinjo atieciigaam iestaadeem.pirms peerk kko, vajag noskaidrot, ko peerk, jo paskatoties taj dormeo maajaslapaa, tur ir daudz un dazhaadi tie matrachi. un ne visi ir ortopeediskie.man vecmuterei ir 15 cm biezs ortopeediskais, bet ne dormeo, vinja ir ljoti apmierinaata un arii man liekas ljoti labs...domaaju, ka veel paintereseeshos un pirkshu dormeo, ja neapmierinaas mani, atgrieziishu apakalj, ja nepienjems, suudzeeshu tiesaa :D
bet ja nopietni, uz manu patreizeejo gultu nav iespeejams noguleet un gribu normaalu matraci, ja dormeo dod 12 gadus garantiju, negribas pirkt kkaadu matraci ar atspereem kuram ir 2 gadi garantija!
pagaidaam tas viss, kad buushu iegaadaajies, doshu zinju!

R ruks 18.04.2011

Tāds sūdz un tie krāpnieki uz kāša tev ja kaut ko iebilsti. vispār šis veikals tirgo tādus pašus Sūdus kā Gerkens un tirgus varianti, kas tos reiz iegādājušies tas zin, bet diemžēl ne visi tic. Lūk dažas bildes, par ar vēdināšanu vienreiz mēnesi tas notiek pie tam nav ir gulta ar restēm kā to prasa ekspluatācija

I Irēna 15.05.2011

Nu šis matracis uz bildes izskatās ir stāvējis uz grīdas.

Man nav vispār nekādu problēmu ar Dormeo precēm. Matracis Memory uz redelēm - ļoti labs, jūtos izgulēsies un atpūtūsies !

Ir problēmas ar kaklu, ilgi meklēju sev spilvenu - nu beidzot Dormeo 3-slāņu, vienkārši ideāls. Beidzot nesāp kakls un mugura.

Es esmu apmierināta !

L leila 16.07.2011

Mīļš paldies visiem, kuri atvēra cis arī man! Būtu jauki, ja šo iestadīti padotu tiesā! Neatceros nevienu matraci, kuru tik ļoti jākopj. Pašai ir mūsu pašu LV ražots virsmatracis, nekādu kreņķu nav sagadājis, nekad nav vēdināts, kas tās par muļķībām. Un pēdējais koments izskatās pēc firmas darbinieka reklāmas! Es ar vēlējos pirkt šo matraci, tagad apjēdzu, kas ir labs mārketings diemžēl...