www.sudzibas.lv DM Grupa Krāpnieki/nemaksā darbiniekiem

DM Grupa - Krāpnieki/nemaksā darbiniekiem

DM Grupa nodarbojas ar tulkojumiem un nemaksā saviem tulkiem, ne tikai nemaksā, bet ņirgājas, draud fiziski izrēķināties, ja neliksies mierā un pieprasīs darbu apmaksu!!!! Dainis Rijkuris - direktors, kas ņirgājas par cilvēkiem, turklāt ir deputāta kandidāts!!!!

T tlk 06.02.2015

Pilnīgi piekrītu! Birojs "DM Grupa" tulkošanas projektus vada ļoti neprofesionāli, nemaksā (t. i., zog) tulku nopelnīto naudu un ņirgājas par darbiniekiem. 100% taisnība!

Diemžēl arī man kā tulkam nācās ciest no aģentūras "DM Grupa" krāpnieciskās darbības, pazīstu arī vēl citus tulkus, ko "DM Grupa" ir apkrāpusi.

D Dr. Jur. 05.03.2016

Iztulkoju darbu, taču Dainis Rijkuris nesamaksāja, solīja maksāt mēnešiem, beigās rupji pasūtīja un pazemoja. DM grupa - darbs mazohistiem!

ChefLV 16.03.2018

SIA "DM grupa" bija manīta RTU karjeras dienās. Meklēja muļķus vai 2kursa studentus, kas tulkos par grašiem.
SIA “DM grupa”. Kontaktpersona Dainis Rijkuris ir Vecumnieku Domes deputāts.

Par DM grupu pat atradu rakstu dmgrupa.blogspot. Piekrītu raksta autoram.
Acīmredzot, deputātam Dainim Rijkurim tas ir papildus bizness. Nedod Dievs, tulkoja nopietnus tekstu, kā piemēram būvniecības dokumentāciju.

ChefLV 16.03.2018

Laba ziņa - ar Valsts ieņēmumu dienesta Nodokļu pārvaldes 17.08.2015. lēmumu Nr.8.72.2/121129 SIA "DM grupa" ekonomiskā aktivitāte ir slēgta. Šā gada 8.martā SIA DM grupa ir nodokļu parāds ir 10 254.98 EUR. Kā var secināt, nodokļus par tulkotājiem nav maksājuši. Aicinu tulkotājus turpmāk uzmanīties minētām personām!

O Olav 20.12.2018

Firma: SIA "DM grupa"

Adrese: Rīga, Nīcgales iela 46 - 160

Valde: Gunta Kalniņa, personas kods 081185-10302, kas ir Daiņa Rijkura sieva. Tulkotajiem, kam nav atgriezta nauda, droši rakstiet man un mēs viņus sauksim pie atbildības.