www.sudzibas.lv Divlitrīgie lētie ali Divlitrīgie lētie ali

Divlitrīgie lētie ali - Divlitrīgie lētie ali

Regulāri lietoju dažādu marku divlitrīgos alus, jo esmu laikam alkāns.

Bet vai kāds no to ražotājiem vispār ir padomājis arī par garšu nevis preces lētumu?

Ir vienkārši pretīgi tos dzert, bet piedzerties ta gribas.

Nesaprotu, kapēc nevar piebērt kādu garšvielu klāt, lai negribas vemt jau pēc pirmās glāzes?????

Sviests

N Neitrālā 25.10.2011

idiotus...

N neitrālā 25.10.2011

duraciņš gulēt aizgāja, vai govis ganīt...

L Lala 25.10.2011

Nē, viņš mani ņēma priekša un pakaļā.Bija tik jauki, ka aizmirsu tevi izlamāt. Nu bet labāk vēlāk nekā nekad!

N neitrālā 25.10.2011

nu hotjbi pareizi raxtītu domu, ja jau zem svešā nika sēdi...nu govju gans atstrādāji? A musu valdībai kurpes atvaksoji?

N Neitrāla 25.10.2011

Es senā jaunībā savā dzimtenē urlandē ganīju cūkas un lielais kuilis parasti man izrādīja lielu interesi. laikam mums vija vienāds aromāts, jo es neesmu mazgājusies kopš dzimšanas.

N neitrālā 25.10.2011

nu patīk pašam ar sevi runāt-lūdzu...apsēdies spoguļa priekšā, efekts būs vienāds, ja tev kanje6nj tāds ir-kūtī.ПРИДУРОК.,

N Neitrāla 25.10.2011

Es savā kūtī pagriežos ar pakalu pret spoguli, noliecos uz pr iekšu, un caur kākstarpi skatos un skatos!

Урод, ганс вонючий...

L Lala 25.10.2011

Urla, ej cūkas ganīt!

J jopcik 25.10.2011

jā... blogeri...

P parastais 25.10.2011

... jau no seniem laikiem ir ta, ja alus muca rupnica noslikst kads vecis vai iekrit beigta zurka tad to alus partiju pardod pa leto, ta ka dzeriet vien uz veselibu !... eh, nabadzini...

M martins 31.10.2011

Tagad pārsvarā izeju uz Maximas Optima līnijas stipro alu, pa 94 santīmi. PIekritīsi, ka ir lēti un 7%.

Bet kā iedodomājos par Garo, tā sūdīgi. Kuņģis nevāra. Bocmani vēl var dzert un Kuršu. Citreiz dzeru Super neto Walteri, tam arī sūda garša. Bet pa Ls 1.09 var jau močīt.

M martins 31.10.2011

Un vispār kāda jēga no 4, 2% aliem???? Pa galvu nedod, nu labi, garša normāla.

A man vajag 7%