www.sudzibas.lv Divlitrīgie lētie ali Divlitrīgie lētie ali

Divlitrīgie lētie ali - Divlitrīgie lētie ali

Regulāri lietoju dažādu marku divlitrīgos alus, jo esmu laikam alkāns.

Bet vai kāds no to ražotājiem vispār ir padomājis arī par garšu nevis preces lētumu?

Ir vienkārši pretīgi tos dzert, bet piedzerties ta gribas.

Nesaprotu, kapēc nevar piebērt kādu garšvielu klāt, lai negribas vemt jau pēc pirmās glāzes?????

Sviests

D dsgds 24.10.2011

Nestreso, ar laiku piedod.

N neitrālā 24.10.2011

Sen zinu, ka neka laba nav tajās plastmasa pudelēs, a ko tu čakarējies, nopērc vodku! A ja nopietni ļoti labs Rēzeknes vai Krāslavas razlivnoje piva!

T Tukumnieks 24.10.2011

Latvijas oriģinālais rullē

N neitrālā 24.10.2011

Na vkus i cvet, tovari6a njet...

N Neitrāla 24.10.2011

A tu zini, ka pempis no alus dilst? Vecumdienas nakses mišt pa ādas trubiņu, jo no pempja nekas nebus palicis pari.

N neitrālā 25.10.2011

sūda brāli, kāda huja izmanto manu niku, pašam fantāzija nestrādā? Tualete ari izmanto papīru otreiz?

N Neitrāla 25.10.2011

Es gan pakaļu neslauku ar papīru, ar pirkstu nobaūcu, pēc tam uz sienas uzrakstu хуй.

N neitrālā 25.10.2011

ты придурок, лечится пора...иди свиней паси к депутатом.

придурок...

Es esmu traka urla!

N Neitrālā 25.10.2011

trallalā trallalā esmu stulbais blondīns

N Neitrāla 25.10.2011

Es gribu izsūdzēt savus grēkus. Kad SC netika pie siles, es pārkāpu visus savus principus, un vienreiz dzīvē noslaucīju savu sūdaino pakaļu ar ušaka portretu! Lūdzu piedodiet man, esmu slima!

idiotus.apmeklē psihiatru...gans...

W weee 25.10.2011

Īsais atkal ārdās!!!

N neitrālā 25.10.2011

isajam starp kājām īss? Vai atmiņa īsa?

N Neitrāla 25.10.2011

Nesaprotu, kāds daikts būtu labāks, īss un resns, vai tievs un garš?Saka, ka īss un resns pīzdu bendējot, bet garš un tievs sirdi remdējot.Domāju, ka labs būs jebkurš, ja tik labi stāv.

W Wee 25.10.2011

Ī sais tirgojas ar alu, ramtairīdi rā, Neitrālā ar otru galu ramtairīdi rā!