Divi Auto - Krāpšana

Gribēju pabrīdināt potenciālos pircējus par auto veikalu divi auto, kas atrodas Ulbrokā. Negribēju braukt uz Maskavas ielas veikaliem, jo tas ir tālāk no mājām. Kaut gan kā pēc tam izrādījās, diviauto cenas ir par 40% augstākas, nekā rīgā. Tātad, atrast šo veikalu ir ļoti grūti. Maz un nesaprotamas norādes. Kad beidzot atradu, likās ka esmu atpakaļ 90 ajos. Kaut kādā tumšā ūķī kāds vīrs stāvēja aiz letes. Nopirku to ko vajadzēja, čeku protams neviens neizsniedza. Sačakarēta diena. Kamēr atrodi. Tad pārmaksā, tad čeku neizdod! Divreiz padomājiet, pirms uz turieni braukt!

V vitols 27.09.2019

Katram uzņēmējam ir tiesības noteikt cenu, kādu viņš vēlas un patērētāja izvēle ir pirkt vai nepirkt.
Tāda muļķīga sūdzība:)