Divi Auto - Krāpjas

Nepērciet auto preces Ulbrokā firmā „Divi auto” – tur tādi „najobščīki”, ka riebjas taisni. Patstāvīgi ar viņiem jāstrīdas. Zvanot pa telefonu viņi saku vienu cenu, bet atbraucot pie viņiem cena ir par apmēram 10 Ls lielāka. Man jau tā ir trešā reize. Vienreiz ar priekšējo lukturi un otrreiz ar dzesēšanas radiatoru. Trešajā reizē – pacietība mērs bija – galā. 25.00.2010. zvanu viņiem jautāju par kondicioniera ventilatoru - šie saka 40 Ls. Braucu pirkt .Kad aizbraucu cena jau ir 65 Ls. Prasās – „nafig” man uz turieni braukt!!! Es jau tā tērēju degvielu auto, lai to gaisa gabalu uz turieni brauktu – cerībā iegūt lētāku preci, bet nekā – sanāk dārgāk nekā pie oficiāliem dīleriem.
P.S. „Divi auto” īpašniekiem – ja šīs lietas notiek bez jūsu ziņas, tad mainiet darbiniekus. Bizness jums tad ies uz leju.

R

M mellene 25.09.2010

Tikai ar trešo reizi to saprati?

A Anle 15.08.2014

Ja gribi pa "lēto" un bez garantijas, tad brauc uz divi auto!
Klientu apkalpošana, latviešu valodā sakot - sūdīga! Nekad nebraukšu uz to krūmu kantori (citādāk to nenosaukt), un citiem ieteikšu nebraukt! Čakarē pircejus pēc pilnas programmas! Garantijas sastības nepilda!

U Ulmos 01.08.2017

Pilnīgi piekrītu, SIA "DIVI AUTO" ir krāpnieki. Internetā norāda daudz zemāku cenu, kad piedāvā preci sagādāt, tad tās cena ir par 60% augstāka. Jautājums vai pie iegādes piemetīs vēl?

M marens24 13.10.2018

Arī pasūtiju detaļu nepiegādāja apmaksa jāveic caur lietuvas banku krāpšana konkrēta... sola visu laiku atzvanīt tā joprojām zvana... rakstīju e-mailu neatbild. Brauk vairs negribu saprotu ka kādam pa degunu sadošu par kātējo solījumu...