www.sudzibas.lv Divi Auto detaļa ar defektu

Divi Auto - detaļa ar defektu

SIA DIVI AUTO iegādājos kreiso lukturi WV Golf, kuram , ka izrādās nebija pagrieziena signāla lampiņas turētāja komplektācijā. Nodomāju, ka tas, kā jau mūsu laikos iespējams, jāpērk atsevišķi. Uzstādīja lukturi servisā, ielika turētāju no iepriekšējā luktura (iepriekš pārbaudījām- strādājošs), bet izrādījās, ka iegādātajā lukturī nestrādā. Arī cits servisa darbinieks - elektriķis apstiprināja, ka luktura pagrieziena sekcijai strāva nepienāk.
Braucu uz "Divi auto". Izklāstīju problēmu, darbinieks šķita pretimnākošs, nedēļas nogalē visu nokārtošot. Gaidīju mēnesi, nekā. Zvanīju, lukturis esot. Bet tikai atkal, redziet garantijas neesot nekādas, ka viņš strādāšot. Atsaucās, ka līdz šim nekādu sūdzību neesot bijis.
Mīļie cilvēki, esiet uzmanīgi. Šis uzņēmums atrodas šķūnī, paši darbinieki nosaluši kā diegi, ceļā uz turieni var riteņus aplaust. Mācieties no manām kļūdām, neuzstādiet detaļas pirms neesiet tās pārbaudījuši un noteikti ar uzņēmuma garantijām. Jo pēc tam jādomā, kā to nomainīt un ar ko, jo bojātais lukturis taču jāatdod diagnostikai uz 4 nedēļām. Esmu vīlusies totāli.

I