www.sudzibas.lv Discover.lv Pārdod defektētas preces

Discover.lv - Pārdod defektētas preces

Esiet uzmanīgi ar šo interneta veikalu, iespējams pārdod defektētas preces.
Iegādājos Iphone 13 128 GB Blue, atverot iepakojumu konstatēju, ka tam ir saskrāpēts ekrāns, veicu foto fiksāciju un uzreiz ziņoju pārdevējam, bet tur jau ir sagatavota atbilde, es pats esmu saskrāpējis utt., lai gan telefona pat nebija noņemta aizsarg plēve līdz galam. Sākumā man viņi piedāvāja 20 EUR kompensāciju, kas ir smieklīgi, jo es iegādājos jaunu preci par kuru arī atbilstoši samaksāju. Iesniedzu atteikuma iesniegumu, pēc 2 nedēļām atnāk atbilde, ka redz tā esot mana vaina, jo ražotājam šādi precedenti nav bijuši un viņi piedāvā atgriezt par 300 EUR mazāku summu no iegādes vērtības. Sazinājos ar Ideal servisu centru, tur man atbildēji, ka šādi brāķi ik pa laikam gadās, un ka pārdevējam vajadzēja apmainīt pret jaunu ierīci.
Ir iesniegums PTAC, redzēs kā šis viss beigsies.
Nu tā lūk, esiet uzmanīgi ar šo krūmu kantori, kas sev katru dienu paši liek 5 zvaigznes atsauksmēs un slavē savu pakalpojumu.

29.07.2022

Chikibriki 29.07.2022

Pērkot preces, kaktu kantoros paši sev liedzat servisu , nesaprotu par ko sūdzaties? galvenais, ka bija 10 eur lētāk ne? :D

Good Intentions 30.07.2022

Prece par tādu summu, bet iegādājies apšaubamā vietnē, lai ietaupītu 40euro!?😐 Pie telekomunikāciju pakalpojumu sniedzējiem uz akciju var iegādāties par līdzīgu summu.