www.sudzibas.lv Discover.lv Cmspro SIA /mēdza tirgot discover.lv vietnē/ ir iekļauta "melnajā sarakstā"

Discover.lv - Cmspro SIA /mēdza tirgot discover.lv vietnē/ ir iekļauta "melnajā sarakstā"

Biedrība "latvijas patērētāju interešu aizstāvības asociācija" (piaa) informē, ka patērētāju tiesību aizsardzības centra (ptac) izveidotajā "melnajā sarakstā" iekļauta sia "cmspro" (reģ. Nr. 40103686322) par to, ka uzņēmums nav izpildījis uzlikto pienākumu atmaksāt patērētājam 626,00 eur par iegādātu līguma noteikumiem neatbilstošu mobilo telefonu, neskatoties uz to, ka patērētāju strīdu risināšanas komisija ir uzlikusi tam par pienākumu to izdarīt.

Sia "cmspro", kura uz pirkuma izdarīšanas brīdi veica komercdarbību tīmekļa vietnē www.discover.lv (šobrīd šajā vietnē komercdarbību veic sia "sl smart") , ir pārdevusi patērētājai mobilo telefonu apple iphone 6s 64gb space gray. Tomēr, kad patērētājs 2017. Gada 28. Martā vērsās sia “bccs tm”, kurš ir apple ražotāja oficiālais serviss latvijā, jo lādēšanas ierīce pārstāja darboties, sia “bccs tm” konstatēja, ka precei nav piemērojama ražotāja garantija, jo precei bija jāatrodas pie ražotāja uz pārstrādi. 2017. Gada 30. Martā patērētājs vērsās rakstveidā pie pārdevēja ar lūgumu veikt preces maiņu. Pārdevējs piedāvāja veikt lādētāja maiņu, bet atteicās veikt visas preces maiņu. Patērētājs papildus vērsās as “capital” autorizētajā servisa centrā, lai noskaidrotu, vai precei ir ražotāja garantija. As “capital” 2018. Gada 12. Februārī ir sastādījusi tehnisko atzinumu, kurā norādīts, ka preces ražotāja apple datu bāze uzrāda, ka patērētājam pārdotais mobilais telefons atbilstoši imei numuram ir norakstīts un nevar būt patērētāja īpašumā, remontēt preci nav iespējams.

Patērētāju strīdu risināšanas komisija, izvērtējot strīda faktiskos apstākļus un pušu iesniegtos pierādījumus, secināja, ka sia "cmspro" ir jāatmaksā patērētājam par preci samaksāta summa, jo patērētājam tika pārdota lietota prece un patērētājs nebija par to informēts un, tādējādi, prece atzīstama par līguma noteikumiem neatbilstošu saskaņā ar patērētāju tiesību aizsardzības likuma 14. Panta pirmās daļas 1. Punktu, jo tai nepiemīt īpašības un izpildījums, kāds parasti piemīt tāda paša veida precēm un kādu patērētājs var pamatoti gaidīt, ņemot vērā preces raksturu.

Papildus piaa informē, ka atbilstoši sia "lursoft it" datiem, bijušais sia "cmspro" valdes priekšsēdētājs (pilnvaras izbeidzās 28.02.2018) ir arī sia "sl smart" valdes loceklis kopš 19.01.2018.

"melnais saraksts" ir izveidots, lai informētu patērētājus par komersantiem, kuri nepilda patērētāju strīdu risināšanas komisijas lēmumus un, tādējādi, palīdzētu patērētājiem izdarīt izvēli par preces iegādi vai pakalpojuma izmantošanu.

Komentāri (2)

Q qazwsxedcrfv 14.07.2018

Nu malači. Paldies visiem atbildīgajiem. Taisni biju plānojis iegādāties spēļu konsoli nākamajā nedēļā šajā veikalā. Nodomāju pārskatīt kādas sūdzības par veikalu. Laba lieta ko izlasīt, lai saprastu ka no veikala ir jāizvairās tomēr, ja negrib saskarties ar liekām problēmām.

G Gunta Sprunga (Lāže) 04.05.2019
slikts serviss

14.04.2019 pasūtiju mob. telefonu līdz šim 04.05.19 nav ne telefona ne ziņu no tirgotāja.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes