www.sudzibas.lv Discover.lv Avansa maksājuma izkrāpšana

Discover.lv - Avansa maksājuma izkrāpšana

Lūdzu uzmanīgi ar šo veikalu! Viņi izkrāpj avansa maksājumus, kurus pēc pasūtījuma atcelšanas nevēlas atmaksāt.

Pasūtīju glaxy watch pulksteni, discvover prasīja iemaksāt avansu 30.00 eur apmērā, aizbildinoties, ka prece ir ejoša un tāpēc vajag avansu, kas promtas ir neloģiski. Ja prece ir ejoša (un viņa noteikti ir) , ja pasūtījums veiks, pārdodat nākamajam.

Precīzākam izklāstam, pēc manas prasības preci nepasūtīt, konsultnts to izdarīja pēc mana zvana ar atbildi, ka prece jau pasūtīta un avansu nevar tāpēc atmaksāt.

Priekšā nestādījās, bet uz jautājumu kā viņu godāt, saņēmu atbildi ''sauciet mani par veikalu''.

Nevienā brīdī netika piedāvāts nekāds risinājums tālakai situācijas risināšanai. Izkrāpa avansa maksājumu un viss.

Ieteiktu tiešām ar šo veikalu nesadarboties, manī raisa aizdomas arī viņu teiktas, ka šī prece šim veikalam ir specifiska. Kas tieši ir specifisks viedpulkstenī, kurš ir visos Latvijas veikalos? Palasot atsuaksmes un viņu veikala vēsturi, pievienošu tekstu no ptac:

''patērētāju tiesību aizsardzības centrs (turpmāk – ptac) šī gada 7. Augustā ir pieņēmis lēmumu par sia “cmspro” (turpmāk – sabiedrība) īstenoto negodīgo komercpraksi tīmekļvietnē www.discover.lv (turpmāk – vietne) , piemērojot sabiedrībai soda naudu 10 000 eur apmērā un uzliekot tiesisko pienākumu izbeigt negodīgu komercpraksi, kā arī aizliedzot negodīgu komercpraksi, ja tā ir paredzama.

Laika posmā no 2017. Gada marta līdz 2017. Gada septembrim ptac saņēma vairākas patērētājus sūdzības par sabiedrības vietnē iegādātajām precēm, kuras ir neatbilstošas līguma noteikumiem. Patērētāji savos iesniegumos bija izklāstījuši situācijas, kad pēc iegādāto telefonu nodošanas garantijas remontā, atklājās, ka tie iepriekš jau ir bijuši lietoti un remontēti, aprīkoti ar neautorizētu telefona programmatūru vai arī ražotājs tos ir izņēmis no apgrozības. Minētos faktus apstiprina sūdzībām klāt pievienotie preču pēcpārdošanas apkalpošanas un remonta pakalpojumu sniedzēju (servisa centru) atzinumi, kuros norādīts, ka veicot telefona tehnisko apskati, konstatēts neautorizētas programmatūras nodrošinājums vai citā gadījumā konstatēts, ka saistībā ar telefonam esošiem vai iespējamiem bojājumiem iepriekš servisa centram ir nodevusi jau cita persona, kā arī konkrētais telefons nevarēja vairs tikt pārdots citām personām, jo tam būtu jāpaliek ražotāja īpašumā. ''

šeit arī links:
https://www.ptac.Gov.lv/lv/jaunums/ptac-soda-sia-cmspro-par-negodigu-komercpraksi-un-lietotu-precu-pardosanu-internetveikala-discoverlv

pēc šī viss ir skaidrs, kas tad ir tas ''specifisks mūsu veikalam''.

Neiekrītat uz šo veikalu, un viņu cenām, tā visa ir krāpniecība un muļķības un meli!

27.05.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

M

Komentāri (4)

patiesais_ 28.05.2022

Diemžēl neesat vienīgi un iesniegums policijā jau stāv mēnesšus 2 ...

MacBeton 31.05.2022

Nu pasaki kurā iecirknī, kaukādu ENŽ vai ko tādu, lai cilvēks var savu iesniegumu uzrakstīt pie tā paša inspektora. Tad varbūt ātrāk kustēsies uz priekšu.
Kamēr cietušais ir viens - nevienam neinteresē. 2 - jau labāk.

T time 28.05.2022

Discover.lv лет 10 назад пытались отказать в гарантийном ремонте , с трудом но до давил и пристыдил их . не рекомендую с ними связываться . обходите их стороной .

T time 28.05.2022

аапав

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes