www.sudzibas.lv Discover.lv Nekorekts servis!

Discover.lv - Nekorekts servis!

Jau otro reizi, 2018.gada maija mēnesī, cenšos iegadāties mob.telefonu. www.discover.lv piedāvā vislabāko cenu un pēdējās atsauksmes par šo iveikālu ir tīri ok. Tādēļ pasūtīju, mājas lapā visu laiku ir pieejama (cenas mainās katru dienu), bet nekur nepasaka, ka prece sen jau nav veikalā. Nekorekta prakse, nosola vislabāko cenu, bet preci nevar dabūt! Paskaidrojumu nav nekādu. Vilšanās!

Andrejs

K Kaspas Ruavo 30.05.2018

Andrejs

L LVpilsonis 03.06.2018

Tas kantoris ir fufelis. Cenas labas, bet tik viņiem mūžīgi nekā nav vai nu uz vietas, vai arī vispār nav vairs iespējams pasūtīt dažādu iemeslu dēļ, bet prece ir piedāvājumā paliek