Discover.lv

Taupiet savu laiku,un cieniet sevi, jo shii mineetaa kompaanija aciimredzot nav vajadziigi klienti.Savu i-neta pasuutiijumu jums naaksies gaidiit nenoteiktu laiku,kaa arii attieksme ir absoluuti neatbilstosha muusdienu klientu apkalposhanas jomaa.Iesaku iipasniekiem motiveet darbiniekus kvalitatiivai apkalposhanai.

D Dace 05.08.2008

Šāda veidā būtu iespējams uzzināt par firmām, kuras gan pilda, gan nepilda līguma nosacījumus un ir negodīgas pret klientiem. Tā ir ļoti svarīga informācija tiem, kas gatavojas braukt strādāt uz ārzemēm.

T theSantuks 27.01.2012

Mēs arī pasūtījām preci no discover.lv - televizoru! Attieksme izteikti kretīniska no šī kaktu kantora puses!
Viss sākās ar to, ka netiek reaģēts uz pasūtījumu veikšanu, netiek pārzvanīts, un pašam nākas zvanīt! Un vēlēk noskaidrojas, ka pasūtītajai precei ir pēkšņi piaugusi cena, kas nav bijusi norādīta mājaslapā - nu tāda pavisam neliela neērtība! Bet ar to jau viss vēl nebeidzas, jo ar piegādi viņiem ir vēl trakāk! Pasūtījumu veicot norādījām mums ērtāko piegādes laiku (kas ir pēc 18.00). Pēc plkst. 18.00 telefoniski mūs informēja, ka preci piegādās tās pašas dienas vakarā pēc kāda laiciņa! Nu ko, preci tā arī tajā vakarā nesaņēmām, bet plkst 23. piezvanīja un teica, ka preci diemžēl nevarēs piegādāt! Un solījās, ka atvedīšot nākošajā dienā!
Serviss, apkalpošana, piegāde it viss šajā kaktu kantorī ir vienkārši šausminošā līmenī. Pilnīgi un absolūti nekompetents kaktu kantoris! Neiesaku nevienam nepierkties šajā kaktu kanorī, ja negribat sabojāt savu nervu sistēmu!!!

T theSantuks 27.01.2012

D discover.lv 02.04.2012

Cienījamais lietotājs "theSantuks" lietotājs, ip adrese 84.237.204.100, saskaņā ar jūsu nepatiesiem komentāriem masu medijos t.s.k. interneta vietnē www.salidzini.lv un www.sudzibas.lv un LR civillikumu mūsu kompānija pret jums kā fizisko personu kuras darbības dēļ tiek nodarīts juridiskas personas reputācijas bojājums LR tiesā nodots iesniegums ar lūgumu izskatīt prasību par administratīvas lietas uzsakšanu un zaudējuma kompensāciju. Ar cieņu, Discover.lv administrācija.