Discover.lv - apkalposana

Niesaku iepirkties sajaa internetveikalaa, pasuutiiju projektoram ekraanu, noformeeju pasuutiiijumu, pazvaniiju uz veikala, teica, ka atzvaniis, paiet diena, naakamajaa dienaa es zvanu, prasu kaapeec man nezvana menedzeris, lai pateiktu kur nosuutiit naudu ( konta adresi ) un lai atsuuta manu preci, jo man soliija vinju piegaadaat naakamaa dienaa peec pasuutiisanas - teica, ka menedzeris zvaniisot, pagaaja veel viena diena, zvaniiju atkal, teica to pasu, tagad jau ir pagaajusas daudzas dienas un neviens nezvana.

Saprastu, ja nebuutu tas ekrans noliktavaa vai vinji neveelas tik lielu vest utt, tad ta arii vareeja pateikt nevis likt man bezsakariigi gaidiit, jo man to ekranu vajadzeeja.

A asd 06.01.2009

par to kantori dzirdeju lidzigas lietas

S Sandija 22.01.2009

Tikai kāpēc šī sūdzība ir pie tēmas Kino/Teātri nevis pie Veikaliem vai Interneta...?

J J 16.07.2011

Nezinu, man nebija nekādas problēmas ar šo veikalu, vēlu vakarā pasūtīju preci, no rīta saņēmu zvanu, ka prece ir pieejama, viss it kā ir kā vajag. :)

J Janis 27.09.2011

es savu telefonu jau trešo dienu gaidu, neviens iisti nezin, kur viņš ir, menedzeris laikam miris.

T theSantuks 27.01.2012

Mēs arī pasūtījām preci no discover.lv - televizoru! Attieksme izteikti kretīniska no šī kaktu kantora puses!
Viss sākās ar to, ka netiek reaģēts uz pasūtījumu veikšanu, netiek pārzvanīts, un pašam nākas zvanīt! Un vēlēk noskaidrojas, ka pasūtītajai precei ir pēkšņi piaugusi cena, kas nav bijusi norādīta mājaslapā - nu tāda pavisam neliela neērtība! Bet ar to jau viss vēl nebeidzas, jo ar piegādi viņiem ir vēl trakāk! Pasūtījumu veicot norādījām mums ērtāko piegādes laiku (kas ir pēc 18.00). Pēc plkst. 18.00 telefoniski mūs informēja, ka preci piegādās tās pašas dienas vakarā pēc kāda laiciņa! Nu ko, preci tā arī tajā vakarā nesaņēmām, bet plkst 23. piezvanīja un teica, ka preci diemžēl nevarēs piegādāt! Un solījās, ka atvedīšot nākošajā dienā!
Serviss, apkalpošana, piegāde it viss šajā kaktu kantorī ir vienkārši šausminošā līmenī. Pilnīgi un absolūti nekompetents kaktu kantoris! Neiesaku nevienam nepierkties šajā kaktu kanorī, ja negribat sabojāt savu nervu sistēmu!!!

D discover.lv 02.04.2012

Cienījamais lietotājs "theSantuks" lietotājs, ip adrese 84.237.204.100, saskaņā ar jūsu nepatiesiem komentāriem masu medijos t.s.k. interneta vietnē www.salidzini.lv un www.sudzibas.lv un LR civillikumu mūsu kompānija pret jums kā fizisko personu kuras darbības dēļ tiek nodarīts juridiskas personas reputācijas bojājums LR tiesā nodots iesniegums ar lūgumu izskatīt prasību par administratīvas lietas uzsakšanu un zaudējuma kompensāciju. Ar cieņu, Discover.lv administrācija.