Dentiks klīnika - Slikts Serviss

Mana gadijuma puisis vēlejas uzlikt breķetes, taka Norvēģija šis pakalpojums ir krietni dārgāks ieteicu doties uz Rīgu. Kad breķetes bija uzliktas un vajadzēja maksāt palūdza aiziet un naudu izņemt un samaksāt skaidra, čeku ari neizsniedza. Kad laiks bija otrajai vizītei saņemam izzinu 3 dienas iepriekš ka dakteris ir uz slimibas lapas vel uz mēnesi, un atgādināja ka ari Norvēģija ir iespējā apmeklēt ortodontu (protams ja ir saņemta pilna samaksa par procedūru tad jau ko tur vairs , ieinteresētība zudusi pilnība). Pilnīga bezatbildība pret klientu zinot ka klients brauc speciāli no citas valsts un ir papildus izmaksas gan par lidmašīnas biļeti ka ari viesnīcu. Saprotams būtu ja vel piedāvātu kādu citu dakteri jo stieplītes nomaina jau nav tik sarežģīts un ilgs process ko pati zinu no savas pieredzes jo ari man ir bijušas breķetes, bet tā vieta atgādina ka to var izdarīt ari Norvēģija?!?!?!

I

E ELLIO 04.06.2016

Ārsts arī ir tikai cilvēks, kurš arī var saslimt vai iegūt traumu.
Rīgā Dentiks nav vienīgā klīnika, kur strādā ortodonts. Ir iespēja braukt uz Stomatoloģijas institūtu, kur ir ortodontijas nodaļa.
Nevienam neinteresē,ka esat braukusi no Norvēģijas vai no citas valsts, jo gribat visu lētāk. Nevajag domāt,ka LV zobārsti sēž bez darba un to vien tik dara,kā gaida ārzemniekus ierodamies.

iDmore 04.06.2016

Jāpriecājas, ka īsziņa tika nosūtīta..