Klinika "Dentiks " - slikta kvalitate

Labdien !
Gribu bridinat cilvekus par sliktu darba kvalitati rigas klinika "Dentiks ". Uzkeros uz reklamu interneta, bet pec arstesanas klinika "Dentiks " varu pateikt, ka reklama ir vienigais, ko tur dara profesionali . Es nerunaju par sikiem kosmetiskiem defektiem, ka skibi ielikti kroni, vai nepareizi novilets zobs, bet jau pec nedelas man saka sapet VISI zobi arsteti klinika "Dentiks ". Aizgaju pie arsta sava pilseta, pec konsultacijas un pirmas palidzibas dakters man teica, ka labak, tomer, uzreiz iet pie stomatologa, nevis meginat pasai arstet sev zobus .

I IrēnaVanaga 17.03.2011

Jā, taisnība, arī es neesmu apmierināta ar klīniku Dentiks, kaut gan biju tur tikai vienu reizi.Mani uzreiz nepatika attieksme pret klientu, tāda īsta padomju laiku attieksme, un, protams, tā bija pirmā un pēdējā vizīte šajā klīnikā, kas beidzās tikai ar konsultāciju.

T Tatjana 17.03.2011

Man arī ir negatīva pieredze ar klīniku Dentiks. Biju tur kādus 4 gadus atpakaļ, iztīrīja kanālus, ielika liela apjoma plombu, kura pēc 2 gadiem sāka stipri bojāties. Tas nav normāli, jo to pašu, ko man uztaisīja Dentiks, pirms pieciem gadiem taisīja Stomatoloģijas institūta zobārsti. Un varu teikt - plomba nav deformējusies vai citādi mainījusies. Cenas stipri neatšķiras, bet kvalitāte Stomatoloģijas institūtā ir izcila. Klīnikai Dentiks nevienu savu zobu vairs neuzticēšu.

F feja 23.03.2011

Labā klīnika! Es biju sen, kādus 10 gadus atpakaļ uz higiēnu. Par viena zoba higiēnu (noņemt tos tumšos pleķus zobu aizmugurē, tādi pleķi man bija uz 6 priekšējiem apakšējiem zobiem) cena bija noteikta 0.50Ls. Mani apkalpoja kāda kundze, kura ļoti ātri visu izdarīja, paņēma 16Ls (lai gan visi 32 zobi man vairs nav, tikai 30). Kad izgāju no kabineta, ieskatījos savā mazajā spogulītī, zobi no otras poses izskatījās kā sēta... t.i. zoba vidus balts, bet šķirbiņas brūnas. Garām gāja galvenais ārsts un es viņam parādīju to nesmukumu, viņš bija ļoti neapmierināts ar savas darbinieces darba kvalitāti, un grasījās likt pārtaisīt darbu, bet kundze bija aizskrējusi pusdienās. Tad man visu laboja jauns čalis, kurš izdarīja visu labi, bet paņēma vēl 5 Ls. Tā nu es uztaisīju higiēnu par 21 Ls, t.i. par 42 zobiem :)

T tre 23.03.2011

Nu zobu higiēna pa 21 ls ir par pusvelti, citur sākot no 30 ls maksā:)

V Vita 13.06.2011

biju pie dentiks panema no manis 86.ls par kanala tirisanu un pagaidu blombi + vel man meloja ka man ir 4.saknes labi zinu ka man ir 3.saknes no citiem zobarstiem. Jo vairak saknes jo vairak nem naudu. Loti nozeloju ka uz turieni aizgaju. Cipa profini, bet naudu mana ara ka nu.
KAUNS DENTIKS. ES VARETU AIZIET PIE VINIEM AR RENTGRNU KURA IR REDZAMAS 3 SAKNES UN PIEPRASIT NAUDU ATPAKAL. BET ES TA NEDARISU. LAI VINI AIZRIJAS ar to naudu ko izmanija.

V Vita 13.06.2011

aizmirsu pierakstit, ka es prasiju ceku un vina prasija uzreiz prieks kam man vajagot . Un ta ari istu ceku man neiedeva.

M Mihails 10.02.2012

Visa mana Gimene arstejas saja klinika! Man ir tikai labs priekstats! Augsti kvalificeti arsti un laba attieksme! Man bija bezcerigs zobs, bet vini zem mikroskopa atrada man ceturto kanalu un saglabaja zobu! Es eju tikai tur!

V veronika256 14.05.2012

Loti nekvalitativi strada .To ka viniem ir kaut kadas jaunas iekartas vel nenorada, ka darbs bus paveikts kvalitativi .Jau pec trim nedelam gaju citur lai izlabot, "kvalificetu "arstu darbu . Neieteicu nevienam tur arsteties.

M milana 20.06.2012

Neieteicu tur arsteties.Kvalitate slikta, attieksme pret pacientiem, ka padomju laikaa .

Z Zoologs 06.01.2013

Lūdzu uzrakstiet kāds patiesību, jo vēlos nopietni salabot padomju laika zobus. Paldies.

M milana 13.01.2013

neietecu arteties klinika Dentiks, nevajag ticet reklamai, vini maksa cilvekiem par to, ja tiesam gribat atrast labu kliniku, ejet tur, kur jau arstejas kads no draugiem

M milana 25.01.2013

Pilnigi piekritu, attieksme pret klientiem un kvalitate atgadina padomju laiku zobarstniecibas iestades . Rjupsjs personals, antisanitarija, un kvalitate nekada .

S Siqita 09.11.2013

zobus tur laboju 2010.gada sākumā un neviena plomba nav izkritusi. Kad vajadzēja iziet medicīnisko komisiju poliklīnikā aizpildot zobu karti, atzīmējot plombes, kariesus, zobu iztrūkumus utt., zobārste sauca māsiņai, kur man plombes, viņa nenosauca priekšējā zobā plombi, kur bija, līdz es pateicu, ka tur arī ir. Man bija zobārste vārdā Vlada, tiešām ļoti profesionāli strādāja, nezinu, vai viņa šobrīd tur strādā.
Vīrs man ir ļoti apmierināts, jo šogad viņš tur laboja zobus un uz vietējo poliklīniku nekad vairs neies pie iepriekšējām zobārstēm. Cenas dārgas, zem 80, -lvl viņam nesanāk vizīte.

L lackymen 11.06.2014

tie ir meli, es un visi mani draugi ārstējamies klīnikā DENTIKS vairākus gadus un neviena slikta vārda nevaram pateikt ne par ārstēšanu ne par apkalpošanu Tikai varu ieteikt - ja jūs gribat tiešām labi izārstēt zobus tad jāgriežās tikai klīnikā DENTIKS