www.sudzibas.lv Dentiks zobārstniecība Nekvalitatīva zobārstniecība

Dentiks - Nekvalitatīva zobārstniecība

Nevienam neiesaku zobārstniecību DENTIKS! Zobārsti par kvalitāti neatbild un negarante.
Man tika uzlikti kroņi priekshējiem 4 zobiem, no kuriem 1 nolūza jau pēc 6 meneshiem, 2 pēc nepilna gada, treshais sāp un ir jūtīgs. Kad aizgāju, lai sūdzetos, man dr. Jefim Itkin pateica, ka mana pashas vaina un nav ko te sūdzeties. Vinsh garantiju savam darbam nedod. Tā luk.

E ELLIO 17.04.2013

Kopš kura laika medicīnā ir garantijas?
Man likās, ka medicīnā ir tikai prognozes.
Pareiz ārsts pateica, ka garantijas nav, jo tā beidzas, tikko klients iziet pa durvīm:)Zobārsts taču neredzun nezin, ko jūs dariet ikdienā ar tiem kroņiem.Varbūt pudeles taisat vaļā un netīrat zobus.

L Legita 17.04.2013

Ir valstis, kur zobarstneicība dod garantijas, piemeram Amerika, Canada, īrija un Anglija. Pēc pashas pieredzes. Garantijas dod ne tikai vietējie zobarsti, bet arī latvieshu zobārsti, kas tur straadaa.

Tikai Latvija ir valsts, kur var aatru naudu taisiit un par sava darba kvalitati neviens nenjemas galvot.

Mana gadījumā dakterim bija jāsaliek inlejas un tikai uz tām virsuu cirkonija kroņus, nevis uz saplombetiem zobiem un aatra nauda kabataa. To man izskaidroja zobārsts Amerikaa un nespēja vien nobrīnīties, ka eksistee veel tādi zobārsti.

E ELLIO 17.04.2013

Kādas muļķības, nekur neyiek dotas medicīnā garantijas, pati pietiekami daudz esmu braukājusi uz kursiem un droši zinu, ka garantiju nav, ir PROGNOZES!
Man pirmajā vizītē visi pacienti zin, ka nav garantiju un apliecina ar parakstu kartiņā:)

L Legita 17.04.2013

ha-ha Gribetu zinat, kura ir Jūsu zobrstniecība :) Savu neprofesionalitāti ar klienta parakstu apliecinaat, taa tik ir izdoma naudas izkrapshanai. Apsveicami.

Tiek dotas garantijas un kaa veel!!! Bet, Jums to nesaprast, jo Jūsu zobarsta ētika ir pavisam cita :)) :))

E ELLIO 17.04.2013

Tādus pacientus kā Tu ātri vien varu aizsūtīt uz tādu vietu, kur dod garantijas.tiesa, Amerikā tik lētas cenas nav kā Latvijā.
Bet es no tādiem pacientiem, kas pieprasa garantijas kratos vaļā.
Man ļoti daudz kolēgu strādā gan ASV, gan CA, Gan Īrijā, gan UK.
Neviens nekad nav teicis, ka dod garantijas.

L Legita 17.04.2013

Paldies par sūtīshanu, protams, bet es LV vairaak zobus nelaboju :)
Cilvekiem ASV un Canaadaa ir med. apdroshinashanas, un zobarstnieciba biezi ir par brivu vai nelielu summu. To jau nu vajadzeja zināt, ja Jums ir kolegi tur.
Garantijas kroņiem, inlejaam, onlejam, venīriem ir 5 gadi un implatiem 10 vai arī ražotāja dota garantija dzīves ilgumā. Tas ir vairakumam, bet Amerikā ir arī pat ilgaakam laikam http://www.dentalwarranty.net/ Tas nozīmē, ka zobārstniecība kļūmi izlabo vai taisa no jauna par velti vai atdod naudu.

E ELLIO 18.04.2013

Nu tad jau kolosāli, labo tik zobus savā Amerikā, ko lien uz Latviju pie tiem sliktajiem zobārstiem?

S smīkņa 18.04.2013

Legita, tu pati to linku lasīji, kuru postēji? Tur taču skaidri un gaiši rakstīts, ka ārzemju ārsti (ak vai) retāk kā 5% gadījumu dod kaut kādas garantijas. Man jau liekas, ka garantijas (kur nu vēl mūža) pārsvarā ir izejmateriāliem un detaļām, nejau darbam.

Tieši tā.
Reizēm mani fascinē cilvēki, kuri iedomājas, ka garantiju var prasīt tāpat kā sadzīves tehnikai.
Un cik zināms arī Latvijā, ja gadās, ka izkrīt plombe, parasti zobārsts otreiz naudu neņem.

L lellx01 18.04.2013

Legit, draudzene jau daudzus gadus cieš no zobārstu nemākulības, priekšējos zobus pārtaisot ik gadu vai pusgadu. Nesen, beidzot, atradu ļoti labu zobārsti Dubultu zobārstniecībā. Atbild par savu darbu arī tad, ja klients iziet ārā pa durvīm! Pēc manām domām, neatbild par savu darbu tikai tie, kuri nemāk labot, jo tad vien to tik darītu kā pārlabotu.
ELLIO - cik var noprast, esi "zobārste". Pasaki, kur strādā, lai cilvēki zinātu, kur negriezties..ja kraties vaļā no pacientiem, kas cietuši no Tavas nemākulības, ja nespēj atbildēt par savu darbu.

E ELLIO 18.04.2013

Neteikšu vis, man klientu tāpat jau pietiek, jo nāk pēc ieteikumiem, tad jau laikam tik slikta neesmu.Neviens par manu nemākulību nav sūdzējies, laikam jau viss ir sataisīts labi:)
Protams, uz šaubīgiem zobiem kroņus nelieku:)
Manis pēc Dubultu zobārste var darīt kā grib, ja dod garantijas, lai dod, es galvu cilpā nebāžīšu un nedošu garantiju tam, kam garantiju nevar iedot un punkts.

C critical thinker 29.09.2018

nosmirdēju, un punkts.