www.sudzibas.lv Dekori.lv Pienākumu neizpildīšana

Dekori.lv - Pienākumu neizpildīšana

Vēlos pievērst Jūsu uzmanību dotām uzņēmumam. Noformējot vienošanās par dekorēšanas pakalpojumu, kas bija paredzēts restorāna rotāšanai mūsu kāzu dienā, visas pārrunas pagaja praktiski bez problēmām. Tika aprunāts balonu skaits, krāsas, figūras... Līguma otrajā pusē "veikals" veica piezīmes ko un kā rotāt. Pirms kāzām piezvanījam, mums teica, ka viss ok, lai mes neuztraucamies, ka mūsu uzdevums ir atpūsties, nevis nervozēt par niekiem. Rezultātā zāli izpušķoja uz pusi, ap 30 balonus (kurus sāvienoja tā kā vajadzēja) vienkārši nometa sturī, it kā dekorētais nesaprata, kas ar tiem jādara, nodomājot, ka tie mums paredzēti spēlēm (no kādiem avotiem viņi izdomāja, ka būšot konkursi?). Piezīme! - par baloniem samaksāts, par viņu piepildīšanu ar parasto gaisu arī samaksāts, par piegādi un par izrotāšanu (darbu) arī samaksāts!!! Protams garastāvokli neviens sev nebojāja svētkos. Piezvanījam vēlāk, painteresēties kāpēc tā viss nelabi notika. Ziniet, mēs vēl vainīgi palikam. Rodas jautājums: kāpēc firmai nebija nekādu problēmu izlemt likteni daļai no rotājumiem (tie bija tieši savās vietās, kaut arī pārdevēja piezīmēs tas vietas netika atrunātas), bet otro daļu ignorēt, pat VIENKĀRŠI nepiezvanot mums lai pārjautātu?

U