www.sudzibas.lv Dekori.lv Krapnieki Dekoros

Dekori.lv - Krapnieki Dekoros

Labdien!Gribeju pabriidinat meitenes un sievieties, lai neuzkeras uz sludinajumiem, kur DEKORI Pienem darba pardevejas! Shi firma izmanto Valsts kritisko situaaciju sakara ar lielo bezdarba limeni un pienem darba meitenes it ka straadat, liek macities 2 nedeeljas, pec kuram seko it kaa nederiga kandidatura. Es pati ari tiku tada veida apkrapta, 2 nedeljas braukaju uz darbu par pilnigi Baltu velti. Sakuma man teica, ka bus jamaacas 7 dienas un tad bus eksamens, tur es paradishu deru vai ne un vai ari pashai patik tur straadat. Pagaja jau 3 dienas, kad vecaka pardeveja teica, zin Tu deri 100% jo viss aatri pielec un nekam jaunam nav jaamaca, runashot ar Vadibu. Vadiba pateica, nju lai veel dazas dienas atnaak, ta sacit zinashanas nostiprina.Ta nju es gaju veel dazas dienas, lidz jau bija pagajushas 2 nedejas.Darbins bija jauks un man to looti vajadzeja, Pec ta perioda, prasu, nju kad tad bus eksaamens es jau esmu sen gatava vinu kaartot un to ari apstiprina Vecaka pardeveja.Man par sevim shaubu nebija.Tad ari pec 2 nedeljam iipshniece Tatjana saka, nju veel 3 dienas un tad slegsim ligumu uz parbaudes laiku.Man ar to pietieka, es pagriezos un aizgaaju, jo sapratu, ka vini vienkarshi izmanto cilveekus un nodarbina vinjus, jo tas tak izdevigi, ne par ko nav jaamaksaa. Un tagad esmu ieverojusi, ka vini ik peec 2 -3 nedeljam ss.lv liek sludinajumu un piedaava darbu paardevejai.Ta ka noteikti ar visaam citam ir ta pati situacija. ESIET UZMANIGI NEKLUSTIET PAR KALPINIEM DEKORIEM/ Aleksejam un Tatjanai.

U

J Julija 29.01.2010

Polnostju soglasna!!! Rukovodstvo etoj firmi vedut sebja kak rabovladeljci!Alekesej postojanno povi6aet golos na prodavcov, vse, kto tam rabotaet izdergannie i nervnie.4tobi tuda ustroitsja rabotatj, nuzno besplatno u4itsja 2 nedeli, hotja sna4ala govorjat, 4to 1 nedelju, i ne fakt, 4to vozjmut na rabotu.Objavlenie stoit v ss.lv neskoljko mesjacev, oni postojanno uvoljnjaut sotrudnikov i tut ze nabirajut novih.Zarplata tam neboljsaja, hotja grafik o4enj zagruzennij, i vsjo vremja s zaderzkoj.Kstati, trudovije dogovora oni sotrudnikam ne dajut.Ja toze tak popala i ho4u vseh predupreditj-ne hodite tuda rabotatj!!!

Z zlobnijmonstrik 29.01.2010

dekori-kidalovo! esli i vozjmut na rabotu(posle 2-h nedeljnogo obucenija. hodis besplatno s 10 utra do 9 vecera kazdij denj 2 nedeli podrjad!!!) to potom vikinut s etoj raboti pod predlogom i deneg ne zaplatjat! ot rukovodstva otnosenie skotskoe k sotrudnikam, obstanovka nervnaja! trebovanija visokie, a sami im ne sootvetstvujut!

B Baiba 30.01.2010

Ja par ligumiem taa ari ir taisniiba, tos tur nedod nevienam un veel pie tam nabaga pardevejas netiek ne atvalinajuma, ne ari slimot nedrikst, jo neviens Tev brivdienu nedos.
Cukas Riktiigi vinus vajag paarmacit!

B Bumerang 31.01.2010

Uzhasnie, merzkie ljudi eti hozjaeva Dekorov. Lichnoj zhizni voobsche ne dolzno bitj u sotrudnikov, toljko rabota! Vo vseh magazinah uzstanovleni kameri, ne daj bog ne tak vstanesh ili ne tak poverneshsja k kamere - tut zhe zvonjat! Zarplata vechno s zaderzhkami i ne daj bog sprosish pro zarplatu, smotrjat na tebja tak, kak budto ti u nih neizvestno chto sprashivaesh. Obstanovka tam nervnaja. Otpuska voobsche ne doprosishsja, u nih slovo otpusk - eto maternoe slovo. I pro trudovie dogovora pravda - mne ne vidali, skazav - a zachem tebe? Ne hodite tuda rabotatj!

J Julija 01.02.2010

Kstati, posmotrite sūdzību pro Sia, , RIMOLT"-eto toze oni!

L Laura 02.02.2010

Podtverzhdaju vsjo viwe skazannoe! Sama v prowlom godu esjo popala k nim! poobu4alasj tam na rozhdestvto i novij god(besplatno), kak raz kogda mnogo klientov a potom oni mne skazali 4to ja ne nuzhna!!Ja prosto v woke ot togo kak mozhno bitj takimi svinjami!!! po golovam idut 4tobi vizhitj v krizis!!!

S Sintija 02.02.2010

Paldies, ka bridinajat! es jau gribeju tur par darbu zvanit, jo sludinajums atkal no viniem ir! pie tadiem kropliem normalais cilveks nestradas!

R Rita 10.02.2010

A esche oni ne platjat vse nalogi, oformljaut na polstavki i pererabotka boljsaja. A chto govoritj proverkam iz nalogovoj - oni vas nauchat. U nih kredo - na nas dolzen rabotatj vesj mir, i zhelateljno besplatno. Uzasno negativnie ljudishki.

A Agnese 28.02.2010

Paldies par informāciju!Gandrīz jau būtu iekritusi šajās lamatās, bet atturēja tas, ka šajā bezdarba laikā tik ilgi stāv sludinājums ar darba piedāvājumu.Tā arī nojautu, ka tur darbojas pēc kādas negodīgas shēmas.

E ekspertiza 03.09.2012

Я как раз-таки попала на их объявление и к сожалению не почитала о них на этом сайте. Они так ответили красиво, на электронную почту письмо накатали в такой довольно официальной форме, и я сорвавшись полетела в офис на Тургенева улицу. Да уж, во-первых место меня ошарашило, я боялась туда сначала входить, даже перезвонила на их телефон, мало ли я не туда попала, оказалось, что меня ждали именно там. Собеседование началось хорошо, но извините меня, что дальше было, этот Алексей или как его там, беспардонный и отвратительный типок, вопросы пошли совсем не относящиеся к делу, я было дело начала грубо отвечать, он мне тоже - "да вы вообще нормально на вопросы не можете ответить, вы нам не подходите". Ну я вышла, со всей силы дверью хлопнула, так чтобы погромче получилось :DDD и пошли они с таким отношением..скоро клиентов у них вообще не будет, не понятно с какими параметрами они продавцов ищут.