Deju svētki Daugavas stadionā . - Skaļums

Vai es vienīgā ar savu kaimiņieni te mirstam nost no nenormāliem trokšņiem sakarā ar Deju svētkiem, no rīta 7.00-23.00, vājprāts, sazvanīju izglītības ministriju, solījās risināt, bet nekā, zvanījām uz pašvaldības policiju tur jau ministri uzpirkuši mentus, lai tie nedrīkst braukt mērīt skaļuma decibeļus. vājprāts, pirms 2gadiem, kad naktī bija šiem balle, braucu uz viesnīcu gulēt, vieni tēriņi, stulbums, tas laikam tikai LV notiek tādi murgi.

B

M Maija 08.07.2010

Nu ja, labāk, lai visi tup mājā un neiet ne dziedāt, ne dejot-tad gribētu zināt, ko tāds deģenerātu bars, kam kultūra neinteresē darītu skolās un slimnīcās pēc gadiem-strādātu par ķirurgiem, skolotājiem, kam no inteliģences ne smakas...
Tas ir fantastiski, ka mūsdienās ir tik daudz jauniešu, kam interesē dalība šādos varenos svētkos. Parasti jau slikti ir tiem, kas nav ne dziedātāji, ne dejotāji, bet burkšķētāji, kam viss slikti un garīgo bojā dusmu radītā paša žults...
Dzīvoju pie Deglava tilta, pietam visu dienu pavadu dārzā, un nekas man netraucē-ne autobusi, ne bērnu bari, ne skaļums---svētki ir reti un ar to radītā kņada tikai rada smaidu un pacilātu garīgo...
Ja kas nepatīk, tad atliek ņemt savu rūgumpodu un braukt, tur, kur neviens netraucē-veiksmi un laimīgu ceļu!!!
Un jā-labāk nauda Dziesmu svētkiem, nekā tantukam, kurš katru dienu sauc ātros ( tas uz vienu cilvēku izmaksā dārgāk ).

E Erika 08.07.2010

Bet tikai muusu valstii riiko lekaataaj un dziedaataajsveetkus tad, kad pusei valsts eest nav ko...beediigi...tad briinaas, kaapeec cilveeki uz arzemeem skrien kaa trakaaki...

L Liga 08.07.2010

varu iedomaties, cik briesmigi ir tiem cilvekiem, kuri atnak no darba majas un nevar atpesties del troksna un ka ir matem ar maziem berniem, kuru mazuli nevar iemigt, del blausanas, tas skanas limenis gan nav pardomats. Un tie kas te ta traki aizstav svetkus, lai kadreiz iziet meginajumu laika paklausas, kados vardos pa pus Rigu mikrafona tiek saukati berni, kuriem lielai dalai nav vairak ka 10 gadi un nedelju gulet uz gridas talu no majam noteikti ari nav patikami!!!

B baiba 09.07.2010

Maija, bērni netraucē, iemācies lasīt!!!

G GačounGustavo 09.07.2010

eu! Davaj šonakt tur mēs uzrīkosim rīktīgu hiphopa konci? :D
Laijkam tās vedenes, kas te sūdzās, nav dabūjušas ilgi pist?

B baiba 09.07.2010

Gačo un Gustavo, Tu ne tajā saitā esi ielīdis, sakārto bikses, un uz armiju marš!!!(menti Jūs ar lielāku prieku savāks!:))))

F Fatts 11.07.2010

Tai, kura sūdzās laikam bēnu nekad nav bijis, jo nav nekādas sajēgas ko pati runā.

I Ilona 11.07.2010

Kāda starpība ir vai nav bērni - traucē taču vienalga !!!

G Gačo 12.07.2010

Pošamies jau laicīgi svētceļojumā uz Aglonu *^*

Lai top slavēts Jēzus Kristus.
Acinu jau tagad komplektēt svetceļnieku grupas uz Aglonas svetvietu. Dosimies mēs turp ar kājām svetceļojumā.
Diskusijas par gaidāmajiem svētceļojumiem uz svētvietām Latvijā un arī ārpus Latvijas robežām . ツ
ツ Ceļabiedru meklēšana uz Aglonu, citas iespējas ceļot lētāk ar autobusiem, privātajiem auto, vai ar autostopiem pie Aglonas Dievmates .
ツ Naktsmītnes lētāk ------- piedāvāšana un meklēšna. ツ
ツ Salidojumi, kopīgi domubiedru pikniki dabā, pārgājieni, kopīgas tikšanās. ツ

ツ Ikviens tiek laipni aicināts pievienoties šai domubiedru grupiņai:

ツ Liels lūgums šo informāciju par šo jauno domubiedru grupu pārsūtīt tālāk saviem draugiem, paziņām, kam patīk ceļot, dalīties kopīgos iespaidos par ceļošanu, pārgājieniem, autostopiem.

ツ Lai Dieva žēlastība Jūs pavada no dienas dienā !!! ღ ღ ღ

ツ Lūdzu, pievienojies pats un lūdzu aicini arī domubiedru grupai pievienoties savus draugus.ツ

S singa 12.07.2010

Man piemēram besī Jaunais Vilnis, kas notiek katru gadu.Arī traucē un riebjas!
Ber Dziesmusvētki man patīk, jo esmu latviete un cienu kultūru.Dziesmusvētki nav katru gadu kā tas idiotiskais Jaunais Vilnis!

I Ilona 12.07.2010

Gaumes atšķiras, jo man patīk tikai Jaunais Vilnis :)

S singa 12.07.2010

Vēsturiski Dziesmusvētki ir no 1873 gada, Jaunais Vilnis tikai nesen.Turklāt Jaunais Vilnis ir pārkrievots pasākums, kurš manī izraisa tikai riebumu.Bet es dzīvoju Latvijā un gribu latvisko baudīt, nevis krievisko.

P pufa 12.07.2010

nu Baiba guļ tagad ciešā miegā. novēlēsim viņai jaukus un klusus sapnīšus!

B baiba 12.07.2010

Pufa, Paldies! Beidzot ir miers, jauki, tikai bērnus gan bija žēl, necilvēcīgie pedagogi, 40grādos dejot, veeeeeee...

O ozols 13.07.2010

tu laikam nēesi dabūjusi pist?
Cik tev gadu?

S Saprātīgā 13.07.2010

Jā, latvietis latvietim kā vienmēr - latvietis. Maizi nedodat, dodat iespēju pakašķēties. Lai kas arī notiktu - viss slikti.

S Saprātīgā 13.07.2010

Klau, Gačo, šķiet, ka Tev arī ar to "dabūšanu" problēmas. Ja jau tik daudz pat to runā. Tie, kam problēmu nav, par to nerunā, vienkārši dara. Žēl man Tevis!

H Harmonija 13.07.2010

Svētkiem kā tādiem nav ne vainas, bet apstākļi ir drausmīgi pašiem bērniem.Visur pa TV, avīzēs, žurnālos kladzina neatrasties saulē no plst. 11.00-16.00, bet viņi tur nabadziņi visu dienu dīdās, pretī par to neko nesaņemot.Es tur būtu varētu man visi tie pedagogi iespūst-neietu un viss!

R Reperis 16.07.2010

kurš grib no manis pa gebalu bļeģ?
Man patīk dziesmu svētki, jo tajos piedalījās mana meitiņa!
Un nevajag bļe, te daudz dirst par dziesmu svētkiem, ka bijis jums visiem ahūni hujova?
Pieveriet savas žaunas!!!

B baiba 16.07.2010

Reperis, HUJEPERIS, tādiem kā Tu vēl meitas ir????????no kuras šķirbas tad tās izlīdušas, no tādas bļe, kā Tu?????????? Tavs vārds nav gad Raimonds??????????????