Deju svētki Daugavas stadionā . - Skaļums

Vai es vienīgā ar savu kaimiņieni te mirstam nost no nenormāliem trokšņiem sakarā ar Deju svētkiem, no rīta 7.00-23.00, vājprāts, sazvanīju izglītības ministriju, solījās risināt, bet nekā, zvanījām uz pašvaldības policiju tur jau ministri uzpirkuši mentus, lai tie nedrīkst braukt mērīt skaļuma decibeļus. vājprāts, pirms 2gadiem, kad naktī bija šiem balle, braucu uz viesnīcu gulēt, vieni tēriņi, stulbums, tas laikam tikai LV notiek tādi murgi.

B

V valii 07.07.2010

neticami, ka ar šādu skaistu latviešu vārdu var tā sūdzēties par latviešu bērnu prieka balsīm. brauc tik uz viesnīcu vai vēl labāk projām no Rīgas vai Latvijas!

A andrejs 07.07.2010

Baiba laikam ilgi nav dabūjusi pist!!!

G gerda 07.07.2010

Valii, atnāc padzīvo manā mājā, tad redzēsim kādu feisu rādīsi!!! :)))(Andrej aizej padraudzējies ar labo roku)!

A andrejs 07.07.2010

Gerda-atnāc padraudzējies ar mana suņa daiktu:)

M Marciskt 07.07.2010

Man ar tādi svētki tikai traucētu. Sanāk barā un gaudo :D butu kads elektroniskās mūzikas pasākums neko neteiktu. :D

E eminem 07.07.2010

Es ar OZOLU pablaustisimies tava rajona. Ar cienu EMINEM

G g 07.07.2010

Ja jau tie tūdaliņtāgadiņ tālu tiktu dzīvē, tad jau neko, piegriezies tie pastalnieki...Ozols Un Gustavo tad jau būtu labāk.. :)))

ņ ņerks 07.07.2010

Svētki skaisti, bet es piekrītu, ka jābūt pārdomātiem visiem aspektiem.

B baiba 07.07.2010

Paldies ņerks!

O Oficiante 07.07.2010

degradētā jaunatna... :) lai arī es piederu pie jauniešiem, man ir kauns, ka atrodas tādi "tīrradņi", kam austiņas novītīs- dēļ dziemu un deju svētkiem!!!

vai tad tiešām tik grūti vienu nedēļu priecāties kopā ar svētku dalībniekiem un šos "trokšņus" (kas starpcitu ir pa dienu) paciest?!!!

neviens nevienu nav uzpircis- tie vnk ir valsts svētki un decibeļu pārsniegšana ir atļauta, ja tas saistās ar dziesmu/ deju svētkiem...

tapēc, saulstariņ, sapurinies... un pacieties vienu nedēļu ;)

I Ilona 08.07.2010

Jā.., nu briesmīgi kad dēļ tāda trača jācieš cilvēkiem.

P pufa 08.07.2010

forši, ja "na haļavu" vari klausīties dziesmu svētkus! citi pērk biļetes un ne par mazām naudām!

N nacionāliste 08.07.2010

Apbrīnojami, ka mūsu vidū ir tādi latvieši, kas noniecina dziesmu un deju svētkus!Zini autorīt, lasies ka dzīvot pie urlām, tie Tev katru vakaru tādus koncertus taisīs, ka maz neliksies!Izbaudīsi visus mātes vārdus un būsi tik izglītota, ka varēsi kopā ar urlām sēdēt uz sētas mieta un grauzt saulespuķu sēkliņas.

I Ilona 08.07.2010

Nu bet iedomajaties cilvēkam jāskrien pašam no savas mājas arā...
Lai rīko savus svētkus meža vidū un nevienam netraucēs !

C celka 08.07.2010

Kkk, laikam tikai vienu vārdu savā niecīgajā dzīvē iemācījies - urla. Kā kaut kas, tā sūta pie urlām, ar urlām, pār urlām utt. KAUNS, inteliģentais latvieti!

B baiba 08.07.2010

Mēģinājumi ir no 7, 30-22.30, katru dienu, man kaimiņienei invalīdei katru dienu ātrie brauc, un paši ātrie saka, jā nu tā nav dzīve, kaut arī tā ir nedēļa, netraucē jau bērni, bet mūzika un bļaure vadītāja, bērni jau ir klusi...un vispār vakar ziņās 18.00 paši dalībnieki teica, ka vadītāja un mūzika esot neciešama, ja kas...Paldies tiem, kas atbalsta!

S Sallija 08.07.2010

tas bridis ir klat!

to troksni var dzirdet pat Stopinju ielaa! domaju, ka ja dzivo tur pie deglava tilta, var sajukt prata. sausmigi, ka nevar cilveki atpusties sava maja.

E Erika 08.07.2010

naudu nav kur likt, kaa tiem dziedaataajiem un leekaataajiem izmaksaat sveetkus.man no taa nekaada labuma, lai maajaas dzied un lec.labaak, lai to naudinju nodod slimniicaam, pansionaatiem.neiredzu shitos jefinjus, kaa ieraugu LTV 1 taa slikti paliek.muuzhiigi dziedoshaa tauta bledj...

P pufa 08.07.2010

kura, tad tur ir tā neciešamā vadītāja?! vienai, zinu, ka visi bērni ir stulbeņi un lamzaki, un ķērc arī bez gala uz bērniem, neskatoties uz to, ka to pašu "stulbeņu" vecāki ir viņas algas maksātāji. nez ko viņa darītu, ja visi "stulbeņi un lamzaki" nenāktu vairs pie viņas dancot.

B baiba 08.07.2010

Es arī gribētu zināt, kura ir tā ķērcēja, vismaz uzvārdu! Liekas, tāda paveca, sirma, ne tieva vecene...