www.sudzibas.lv Daugavpils autobusu parks Likuma neievērosana un valsts valodas nelietošana

Daugavpils autobusu parks - Likuma neievērosana un valsts valodas nelietošana

22.09.2018 reisa 7983 KH1472 "Daugavpils autobusu parks" autobuss Rīga -Daugavpils, kas atiet no Līvāniem 20:45 mans dēls uzrādot 3+ goda ģimenes karti un personu apliecinošu dokumentu- pasi, vēlējās nopirkt biļeti uz D-pili, šoferis atteicās to darīt motivēdams, ka tas nav personu apliecinošs dokuments un ir vajadzīga skolnieka apliecība. Neskatoties uz to , ka minēju par ministru kabineta noteikumiem un, http://www.delfi.lv/news/national/politics/goda-gimenes-sanems-lielakas-atlaides-regionalajos-marsrutos.d?id=50351661
Valsts atbalsta programmas "Latvijas Goda ģimenes apliecība "3+ Ģimenes karte"" īstenošanas kārtība, punktā 30.2. bērnam, uzrādot skolēna apliecību vai personu apliecinošu dokumentu;
tika atteikts pārdot biļeti un dēls palika Līvanos. Šoferis runāja tikai krievu valodā, par ko tiek pārkāpts likums par valsts valodu.

J

A Andis 24.09.2018

Nu ja dzīvo Latgalē , nemaz nerunājot par Daugavpili, krievu valoda būs jāiemācās. Bez tās tur neiztikt. Un šoferim nav ne vainas, manuprāt- galvenais, lai droši vada autobusu.

J Jānis L 25.09.2018

Kā jau minēju, problēma nav tikai latviešu valodas nezināšana, bet priekš šī šofera pase nav personas apliecinošs dokuments.