www.sudzibas.lv Daugavpils autobusu parks Drošības pasākumu neievērošana

Daugavpils autobusu parks - Drošības pasākumu neievērošana

Reisā Daugavpils-Ilūkste-Vecumnieki-Rīga, kas atiet no Daugavpils plkst.10.30 un pienāk Rīgā plkst.14.20, 27. Jūnijā netika ievēroti nekādi drošības pasākumi, lai izvairītos no saslimšanas ar Covid 19. Kaut likums nosaka, ka drīkst būt aizņemti 50% vietu, autobuss bija pilns, pasažieri bija spiesti sēdēt cieši kopā. Nebija iespējams apsēsties savā vietā, kura bija norādīta elektroniski pirktajā biļetē, jo vietu jau bija aizņēmis cits pasažieris. Tika uzņemti arī pasažieri ar stāvvietas biļetēm. Par kādu likumu ievērošanu šajā iestādē rūpējas? Kas tas par haosu!?

27.06.2021

Z

P Peter lox 20.01.2020
Slikts serviss

No 2020. G.20. Janvāra Dagdas - Daugavpils maršruta šoferi konfliktē ar pasažieriem, atsakoties invalīdu,2. Gr, piemeram, izlaist 1,5 km no abām pieturām, pa vidu starp pieturām pie mājas. Agrāk problēmas nebija. Vai tas ir likumīgi?

S Sudzibas.lv Admin 15.10.2021

Good Intentions 27.06.2021

Pilni sabiedriskie transporti arī brauc un nekas. Labāk tā, nekā tevi neielaistu un par vietu varēji sēdētājam izskaidrot.

V vitols 27.06.2021

Es tev iesaku paceļot ,kautvai tepat uz Poliju,tad sapratīsi,ka covid vājprāts ir tikai dzimtenē!
Tad sanāk,ka cilvēki autobusā nevar tikt uzņemti,tāpēc,ka vienam pasažierim bail no covida,ja bail no covida,tad jāsēž ir mājās!

V viss ir slikti 28.06.2021

Pilnīgi nepamatota sūdzība. Jau pirms līgo valdība pieņēma noteikumus , ka sabiedriskajā transportā vietu piepildījums ir 80% no ietilpības. Derētu no sākuma iepazīties ar šiem noteikumiem, nevis bez jēgas vaimanāt.

Good Intentions 28.06.2021

Vaimanāt uz līdzenas vietas ir cilvēku dabā.

B BK 28.06.2021

Ja tu tici tām pasakām par covid, tad ielien pagrabā un nelien ārā.