www.sudzibas.lv Daugavpils autobusu parks Starppilsētu autobusos ir aizņemtas speciālās vietas ar krēsliem.

Daugavpils autobusu parks - Starppilsētu autobusos ir aizņemtas speciālās vietas ar krēsliem.

Daugavpils autobusu parka starppilsētas autobusos paredzētās vietas, cilvēkam invalīdu ratiņkrēslā un māmiņām ar bērnu ratiņiem, ir aizņemtas ar krēsliem. Kauč autobusi aprīkoti ar pandusiem un paredzētām vietām šiem cilvēkiem. Pat ir salīmētas uzlīmes, bet šos cilvēkus autobusu šoferi neuzņem. Jo paredzētās vietas šiem cilvēkiem ir aizņemtas ar krēsliem. Lūdzu atrisiniet šo problēmu, lai starppilsētu autobusos tiktu izņemti krēsli no paredzētajām vietām priekš cilvēkiem invalīdu ratiņkrēslā un māmiņām ar bērnu ratiņiem un lai autobusu šoferi uzņemtu autobusos šos cilvēkus.

07.07.2022

B