www.sudzibas.lv Daugava DK Vienkārši riebīga pagrīdes tirgotava

Daugava DK - Vienkārši riebīga pagrīdes tirgotava

Tirgo savus produktus ar pārspīlēti dārgu uzcenojumu un ik pa trim mēnešiem ceļ cenas! Pircēju tur muļķa vietā,kad notiek kaut kas,tad pārdevējas vispār neko nemāk paskaidrot. Un vienmēr tos vecos produktus cenšas iesmērēt. Pārdevējas reti kur ir atsaucīgas. Agrāk bija pat vairākos veikalos -smaidīgas un foršas,bet tagad tik slēdz veikalus ciet,pārdevējas mainās uz drūmām,nervozām un nezinošām un produktu kvalitāte krīt pretēji produktu cenai! Kaut attiecīgās instances aizklapētu tās bodītes ciet un ir jau par ko!

D Dailis Bezvārdis 21.06.2012

Es to smerdeļu veikalu apmeklēju vienu reizi un pēdējo jo mājās konstatēju, ka esmu apsvērts ! Novēlu, kaut izputētu !

S Samantta 23.06.2012

Man tur nepatīk, tie veikali ir netīri un pārdevējas nelaipnas!!!

K Kellyio 24.06.2012

Nepatīk apkalpošana, negaršo produkti, arvien biežāk skābuma garša vai ķīmiskie saldinātāji jogurtiem, pat tiem daugavas stikla burciņās, Neiesaku.

S SKUKIS 27.06.2012

DAUGAVAS DZIESMA LĪDZ AR VIŅAS SAIMNIEKU IR NODZIEDĀTA. NESAPROTU, KUR SKATĀS SWEDBANK ŠOREIZ VIŅŠ TOČ NOLAIDĪS UZ GRUN TĀ, KA NEBŪS VAIRS KO PAŅEMT ...

J Jan27 02.07.2012

Tieši tā - lai swedbank sarosās, te iet uz grunti veikali. Pusgada jautājums un būs viss bankrotējis.

Z Zhanis8 06.07.2012

Tur tirgo skaabu pienu, kursh zaljsh paliek un kunkuljos sametaaas. Atnesu maajaas un jau skaabs un smird peec hlora.

I Igors Butarovs 10.07.2012

Regulāri iepērkos DK veikalā Barona centrā, atsauksme tikai tā labākā, varbūt tie kas sūdzās ir no kādām konkurējošajām pienu pārstrādes aģentiem.

M m00 10.07.2012

Izskatās, ka te kāds dikti sarosījies pret Daugavu

G Gattttis 11.07.2012

Dārgi un neatbilst kvalitātei!