Darbs Ārzemēs - Krāpšana

Uzņēmums :JUMETSERV: kas nodarbojas būvniecību, veic pārsvarā iekšdarbus(reģipsis, piekaramie griesti).Darbus veic parsvarā latvieši, bet kā darbu uzraugi ir brāļi Šnaideri.Kamēr strādā algu vēl kaut kā saņem, kā beidz darba attiecības ar šo kompāniju, pēdējo algu vairs nedabūsi.Iemesli tam{slikti strādā, pārmaksāts, ] un vēl visādi brīnumi. Tā ari pelna šie biznesmeņi, jo vairāk apgrozās tauta jo viņiem labāk.

J

G georgs 23.11.2010

ja piekritu ar šo ģimeniti nav ko pīties labāk, JUMETSERV vaditajs ir tēvs Jurijs Šnaiders, darba uzraugi divi dēli Jurijs Šnaiders(jaunakais) un Aleksandrs Šnaiders, pirmais absolūti neko nejēdz no celtniecibas un otrs tēlo baigo foršo džeku kurš visiem ir draugs, bet mērķis abiem viens piečakarēt strādniekus, kā tik pienāk brīdis kad cilvēks nostrādājis vairāk par pus mēnesi viņi sāk mainit visas norunas par algām un darba laikiem un ja tev nepatik tad tinies prom bet naudu sola parskaitit ko protams neizdara, reklāma pilns ar viņu sludinajumiem kur meklē jaunu darba spēku

A Aleksandrs 23.11.2010

Es pilnigi piekritu ka firma JUMETSERV ir krapeji, algu nemaksa, baro ar solijumiem bet stradnieki ta ari nesanem par savu darbu naudu

B baiba 23.11.2010

sviesc un paliek sviesc.

D D.Z 13.04.2011

Jā baigie maitas! pēdējo algu kautkā neredzu. KAd sazvanu saka ka pārskaitīja, bet tagad vispār "jāsarunājas"ar mailbox.