Dairis Ābols - Krāpšana

2017.g. augustā Carnikavas novadā Ostvalda ielā 3 Dairis Ābols solījās veikt būvniecības darbus. Hipnozes iespaidā saņēma avansu un pazuda. Naudu neatdod. Viņa sastādītā tāme ir uzpūsta un neatbilst faktiski veicamo darbu apjomam. Viņam ir sabiedrotais Artūrs ar automašīnu FH3125. Viņš izmanto skolu audzēkņu darbu. Zināms, ka Dairis naudu nospēlē. Vienlaicīgi apkrāpto skaitā ir arī no Garkalnes.

Dainis 05.10.2017

Hipnozes iespaidā!? Nopietni? Pārbaudiet varbūt hipnozes iespaidā ar jums tika veikti seksuāla rakstura eksperimenti ar dažādiem celtniecības instrumentiem!

Revenge_ 06.10.2017

Iespējams tikai Jums ir šādas noslieces.

Revenge_ 06.10.2017

Es jums nosūtīju ziņu. Lūdzu sazinieties ar mani. Izstāstīšu visas detaļas tālākai rīcībai pret šo personu.

D dubchik 17.10.2017

Lūdzu atsūtiet arī man detaļas tālākai rīcībai.

Revenge_ 18.10.2017

Dubchik, rakstiet man epastā [slēpt]@gmail.com

D dubchik 17.10.2017

Ineta

Revenge_ 18.10.2017

Cietušie, rakstiet iesniegumus Zemgales priekšpilsētas iecirknī, Alīses ielā 3A, Rīga.
Uzzvanot tur noskaidrosiet kurai inspektorei šo adresēt, šādu info nepublicēšu šeit.
Ja kādi jautājumi, rakstiet man [slēpt]@gmail.com

Revenge_ 24.10.2017

Vēlos informēt, ka Dairis Ābols ir atkārtoti aizturēts nozieguma brīdī šodien. Tas nozīmē, ka visu Jūsu palīdzība ir nepieciešama šobrīd. Saņemieties un uzrakstiet iesniegumu Zemgales policijas iecirknī. Šobrīd lietas no visiem iecirkņiem būs apvienotas un viss nodots Zemgales iecirkņa inspektorei.
Iesniegumu var sūtīt arī pa pastu. Neesiet vienaldzīgi. Lielāko darbu jau izdarīju Jūsu visu vietā. Vismaz uz šo ceru no Jūsu puses.
Šim cilvēkam nav vietas starp mums un tas ko viņš darīja ir prātam neaptverams.

Revenge_ 01.11.2017

Jaunākā informācija.
Daira lietu ir pārņēmis galvenais inspektors Ints Ķuzis, aicinu visus kas jelkad rakstījuši iesniegumu to darīt atkārtoti adresejot viņam, Čiekurkalna iecirknī. Tā kā lieta ir lielos apjomos un iesniegumi ar katru dienu pieaug, šobrīd no Jums visiem ir atkarīgs kāds sods būs viņam.
Nebaidīties, jo ārā viņš netiks. Arī es esmu saņēmusi draudus, gan no viņa gan no citiem viņa "aizstāvjiem"
Īpaši aicinu nebūt vienaldzīgām cietušajām sievietēm, kurām viņš ir izkrāpis naudu, stāstot par savām problēmām darbā, par to cik ir nesamaksātas algas darbiniekiem, stāstot, ka esiet vienīgā, īstā un mīļākā. Liekot noticēt viņa vārdiem pat ar asarām acīs, tas viss ir teātris un tādas mīļās viņam ir visur un ļoti daudz. Viņš māk pateikt katrai to ko viņa vēlas dzirdēt. Viņš atrod pieeju katrai un vecuma ierobežojuma viņam nav. Cietušās ir sākot no 19-60 gadus vecas. Vairākkārt ir draudējis daudzām ka izliks sociālajos tīklos viņu kailfoto un kompromitējošu informāciju, ja grozīsies policijā. Ka uzlauzis Jūsu sarakstes u.c. draudus. Tas viss tiek stāstīts gandrīz katrai. Ja no šī visa saredzēt savu stāstu, neesam vienaldzīgas un rīkojamies.

L Ligita Freimane 14.11.2017

[slēpt]@inbox.lv sazinaties ar mani

L Ligita Freimane 14.11.2017

sazinaties ar mani [slēpt]@inbox.lv

Revenge_ 18.11.2017

Es Jums atbildēju epastā.

L Ligita Freimane 19.11.2017

Gribu zināt ko vairāk par śo krāpnieku,cik tālu ir lieta,naudu jau laikam neatgút nekad ????????

Revenge_ 19.11.2017

Viņš atrodas pirmstiesas izolatorā Matīsa ielā. Tur var nosēdēt līdz gadam.
Pārējie var rakstīt iesniegumus Intam Ķuzim. Naudu diez vai atgūs, jo viņam nekas nav, kā tikai vairāki simti tūkstoši izkrāptas naudas

Atgādinu, cilvēki, par Daira jaunākajām tiesas sēdēm, kas nozīmētas 2020.gadā:
17.02.2020 10:00 Abrenes iela 8, Rīga, LV-1356