AtrisinātaDairis Ābols - Krāpšana

Dairis Ābols, izīrēja dzīvokli K.valdemara 143 , Samaksāju , par pirmo un pēdējo mēnēsi , un tā ari atslegas nedabūju! Viņs katru dienu Apkrāpj vizmazs vienu cilvēku , !

Strāda uz privātmājām , Liek mistiskas kapara drātis , lai neāugtu sunās ! Tas viss ir pilnīgs fufelis , cilvēki atdod lielu naudu par neko ,!

Cilvēks sola katru dienu naudu atdot , bet tā ari nesānāk viņam , jau trīs mēnešus , Jo spēlē Automātus!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta no no 12.07.2017

Problēma ir atrisināta. Kā izrādās viss šis bija pārpratums savstarpējas nesaprašanās un pārpratumu pēc.

N

2 22_22 12.07.2017

Šo cilvēku pazīstu nu jau sesto mēnesi, un tas ko varu pateikt ir, ka viņš sasniegs dzīvē daudz, viena iemesla dēļ, viņš ir izpalīdzīgs un gādīgs cilvēks, Neskatoties uz divējādo uzskatu par šo cilvēku.
Tas, ka cilvēkiem brīžiem nav ko darīt, rakstīt un nedomāt līdzi ir acīmredzams.

Revenge_ 24.10.2017

Vēlos informēt, ka Dairis Ābols ir atkārtoti aizturēts nozieguma brīdī šodien. Tas nozīmē, ka visu Jūsu palīdzība ir nepieciešama šobrīd. Saņemieties un uzrakstiet iesniegumu Zemgales policijas iecirknī. Šobrīd lietas no visiem iecirkņiem būs apvienotas un viss nodots Zemgales iecirkņa inspektorei.
Iesniegumu var sūtīt arī pa pastu. Neesiet vienaldzīgi. Lielāko darbu jau izdarīju Jūsu visu vietā. Vismaz uz šo ceru no Jūsu puses.
Šim cilvēkam nav vietas starp mums un tas ko viņš darīja ir prātam neaptverams.

D Dairis Zvejnieks 13.10.2020

Dairis Ābols - Krāpšana