LV RU

Dairis Ābols - Krāpšana

2017 gada augustā Carnikavas novadā Ostvalda ielā 3 Dairis Ābols solījās veikt būvniecības darbus. Hipnozes iespaidā saņēma avansu un pazuda. Viņu sastādītā tāme ir uzpūsta un neatbilst faktiski veicamo darbu apjomam. Telefons 26564545. Viņam ir sabiedrotais ar automašīnu FH 3125.Viņa telefona numurs ir 29344485 un 24931356. Viņš izmanto skolu audzēkņu darbaspēku.

Vairāk sūdzības par Dairis Ābols

Komentāri (9)

Работяга 26.08.2017

"saņēma avansu un pazuda." Uz ko vinam vajadzeja avansu?

Ja Janīna Spuriņa 26.08.2017

Materiālu iegādei.

Dainis 26.08.2017

Galvenais, ka hipnozes iespaidā, negribējāt vērst uzmanību uz savu stulbumu, ka nepazīstamiem cilvēkiem izsniedzat avansus, tāpēc izdomājāt, ka jūs nohipnotizēja, smieklīgi!

G. G.Dzelme 29.08.2017

Jūs vienkārši nesaprotiet kā tas ir ar šo cilvēku. To nesaprot neviens kas nav iesaistījies ar viņu, diemžēl. Drīz viņam vairs nebūs iespējas tā rīkoties.

G. G.Dzelme 27.08.2017

Labdien, Janīna, kā var ar Jums sazināties?

Visiem, kurus minētā persona ir apkrāpusi, lūdzu, rakstiet uz: [slēpt]@inbox.lv
kopīgiem spēkiem pastāv iespēja, ka iebāzīsim šo personu arī aiz restēm. Pašlaik uz uzsākts kriminālprocess un Dairim ir piemērots samērā viegls drošības līdzeklis - dzīvesvietas maiņas paziņošana, bet, lasot, šo visu, ko viņš ir paspējis izdarīt jau šovasar (kriminālprocess ir par pagājušajā vasarā nepadarītu darbu), tad skaidrs, ka viņam būtu ne tikai jāpiemēro šāds drošības līdzeklis, bet arī jāsēž aiz restēm, kamēr tiek savākti visi nepieciešamie pierādījumi par viņa krāpnieciskajām darbībām.

EPASTS - [slēpt]@inbox.lv

El Elmars90 07.09.2017

Tikko no šī numura zvanija un vēlējās izlabot rēķinā ciparus, vienmēr pārbaudu mobīlos numurus internetā un labi vien 24931356! Atteicu uzreiz! Jautājot vai esot Dairis Ābols, atbilde - "Kāds Dairis, jūs kaut ko jauciet", nevaru būt 100% pārleicināts, ka tas bija viņš, bet šis krāpšanas ieraksts ir pārāk "svaigs", lai būtu paspējis nomainīt numurus.

Revenge_ 18.10.2017

Cietušie, rakstiet iesniegumus Zemgales priekšpilsētas iecirknī, Alīses ielā 3A, Rīga.
Uzzvanot tur noskaidrosiet kurai inspektorei šo adresēt, šādu info nepublicēšu šeit.
Ja kādi jautājumi, rakstiet man [slēpt]@gmail.com

Revenge_ 24.10.2017

Vēlos informēt, ka Dairis Ābols ir atkārtoti aizturēts nozieguma brīdī šodien. Tas nozīmē, ka visu Jūsu palīdzība ir nepieciešama šobrīd. Saņemieties un uzrakstiet iesniegumu Zemgales policijas iecirknī. Šobrīd lietas no visiem iecirkņiem būs apvienotas un viss nodots Zemgales iecirkņa inspektorei.
Iesniegumu var sūtīt arī pa pastu. Neesiet vienaldzīgi. Lielāko darbu jau izdarīju Jūsu visu vietā. Vismaz uz šo ceru no Jūsu puses.
Šim cilvēkam nav vietas starp mums un tas ko viņš darīja ir prātam neaptverams.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes