Privāt projekts / Dainis Šmits / Pēteris Veidemanis - Krāpšana

Sia privātprojekts (Andris Šmits) uzņēmās uztaisīt privāt mājas projektu, avansu saņēma Dainis Šmits p. K 170981 - 12300 pēc 8 mēnešiem (solīto 2 mēnešu vietā) projektu iesniedza būvvaldē, projektu parakstīja arhitekts Pēteris Veidemanis (ar būtiskām kļūdām, nepārzinot elementāras lietas projektēšanā) , nākamo 6 mēnešu laikā tika solīts novērst kļūdas (nekas netika izdarīts) , patstāvīgi meli, izvairīšanās. Par šīs trijotnes darbu secinājumu dariet paši

R Rihards Krauze 16.07.2016

Mani viņš uzmeta 2006.gadā. Bet vēl arvien, skatos, dzīvs

V Vecpirts 20.09.2016

Krāpniks.Dainis Šmits.it kā arhitekts.

V Vecpirts 20.09.2016

Ja kādu interesē viņa dardība.Krāpšana.zvaniet 29274972 Juris.

K Kristaspsss 20.10.2016

ta ir jusu vaina ka neversaties uzreis Pie Jurista un izvazajusi vinu pa tiesam aizsklapetu vinam to firmu un dabutu kompensaciju ..kapec mums ir Tik augsta ranga Juristi Latvija Lai risnatu un nodotu prokortura krapsanas shemas.

L Latvian Noob 22.11.2016

Autors zināja, ka personas koda publiskošana ir klajš datu pārkāpums par ko pats var pa mizu norauties?