Dainis Šmits - Krāpšana

Meklējot arhitektora pakalpojumus uzdūros sludinājumam sludinājumu serverī ss.com (sk. Pielikumu)

pa tālruni izrunājot visas nianses bija norunāts uzsākt sadarbību. Vairākkārt minēju ka vēlos saņemt parakstītu sadarbības līgumu uz ko man atbildēja apstiprinoši un palūdza atsūtīt gan manus personas, gan īpašuma datus līguma sastādīšanai.

Norunājām satikties līguma parakstīšanai un avansa eur 430 apmērā nomaksai. Uz tikšanos Dainis līgumu līdzi nepaņēma, bet solījās ievest tuvākajā laikā. Tā kā no avansa apmaksas bija atkarīgi darba izpildes termiņi biju maldināts veikt apmaksu bez līguma.

Sākumā viss itkā gāja uz priekšu, jo tika pieprasīti dokumenti un apraksti no manas puses. Par līgumu ne vārda, tik aizbildināšanās par aizņemtību. Tad sākās interesantākais - papildus līdzekļu izspiešana ar manipulēšanu ka netiks turpināti iesāktie darbi.

Sapratu ka esmu apkrāpts brīdī kad norunātajā termiņā nesaņēmu neko. Telefons izslēgts, uz epastiem nav atbildes. Pēc pāris dienām uzrodas ar atrunu ka viņam esot bijušas problēmas sākumā ar telefonu, tad ar veselību, pēcāk vēl ar vecāku veselību.

Cietos, gaidīju un cerēju ka darbs tiks izpildīts vai atgriezta nauda vēl mēnesi, bet diemžēl nekas!

T Taisnīgums99 25.07.2020

Itka sakums jau nebija slikts, bet izgazies ka veca seta, kad tomer saki maksat naudu.
Turklat vinjam ir desmitiem lidzigas epizodes un lietas.

L Lepi 03.08.2020

Rakstiet iesniegumu policijā. Jo iesniegumi policijā krājas un ar viņu jātiek galā.

J Jevgenija Skindere 23.09.2020

Lūdzu, sazinieties ar mani. [slēpt]@inbox.lv
Man ir tāda pati situācija ar to cilvēku.

J Jevgenija Skindere 30.09.2020

Jāsavāc pēc iespējas vairāk cietušo kopā un jaciņas lai Dainis ir nosodīts.