www.sudzibas.lv Dainis Šmits Dēvē sevi par arhitektu, izkrāpt naudu par būvprojektu izstrādi, piepilda saistības

Dainis Šmits - Dēvē sevi par arhitektu, izkrāpt naudu par būvprojektu izstrādi, piepilda saistības

Dainis šmits ir krāpnieks!
Dēvē sevi par arhitektu, Sola izstrādāt būvprojektu, paņem naudu un ar yo arī viss. Nekas netiek darīts. Visu laiku atrunas un termiņu pārcelšana.
Iesniegumi policijā, prokuratūrā, uzsākti kriminālprocesi - un nekas nenotiek, viņš tā arī turpina apkrāpt cilvēkus.
Meklēju cilvēkus kas cietuši no šī cilvēka. Tikai apvienojoties mēs varēsim panākt lai viņš ir nosodīts.
Ir jau ieplānots griezties beztabū - valstij jāzin savi “varoņi”.

A Atrsn 30.09.2020

Tagad daudz tādu afēristu. Arvien vairāk tādi te parādās.

T TruKri 11.10.2020

Vasaras sākumā arī bija saskare ar šo tipu! Pie tikšanās atpazinu ka Dainis Šmits, ko cilvēks nenoliedza, bet par savu slavu atbildēja, ka ir nesaskaņas ar vienu sievieti un viņa nomelnojot viņu.
Sākumā bija runāts, ka slēgsim līgumu ar privātpersonu, pēc pirmās tikšanās piesaistīja kompāniju SIA "Ascentia", kas būtu atbildīga par līguma izpildi. Diemžēl izdomāju šīs kompānijas pakalpojumus neizmantot, jo uzticību manis redzētais cirks neieviesa. Drīzāk izskatijās pēc teātra lai izmānītu priekšapmaksu, kādu parasts arhitekts, lai uzsāktu darbu, neprasītu.

L Lepi 14.10.2020

Šis krāpnieks ar stāžu.

C cietusaisuznemejs 14.03.2021

Tikai tagad esmu izlasījusi visas sūdzības par šo cilvēku (ja tā viņu var saukt), un esmu šokā, par to, ka šīs sūdzības sākas ar 2012.gadu - šodien ir 2021.gads un nekas, izskatās, nav mainījies. Par nelaimi, šo cilvēku biju nodarbinājusi savā uzņēmumā pēc pazīšānās - viņš uzņēmās organizēt un projektēt būvniecības projektus. Vazāja mani aiz deguna kopš 2020.gada. Realitāte ir tāda, ka tika radīta tikai un vienīgi darbības "redzamība" bez reāliem rezultātiem. Uz šodienu viņš ir atstādināts no darba, bet man ir jārisina viņa radītās problēmas savā uzņēmumā, jo uz šo projektu pasūtījumu līgumiem ir MANS VĀRDS. Sapratu, ka ir reālas problēmas tad, kad sāku saņemt klientu sūdzības par šī censoņa darbību vai, precīzāk sakot, bezdarbību. Divi projekti, kurus viņš tik tiešām bija izstrādājis (ar kārtīgiem termiņu kavējumiem un klienta draudiem), tā arī nepieņēma būvvaldē un atmeta atpakaļ. Diviem klientiem man no kompānijas nācās atgriezt veiktās iemaksas, jo klienti vairs nevēlējās sadarboties šādā veidā. Rindā stāv vēl vairāki cilvēki, kuri gaida savus projektus, kuri nav pienācīgi izstrādāti. Kad nosūtīju sertificētam arhitektam uz izskatīšanu viņa izstrādātos projektus, viņš informēja mani par to, ka tie neatbilst noformēšanas un tehniskajām prasībām un tos, iespējams, būs jāizstrādā no jauna. Respektīvi, man ir vēl jāpiemaksā arhitektam par darbiem, par kuriem jau ir samaksāts šim censonim un jāstrādā mīnusā, maksājot par savu neuzmanību attiecībā uz šo personu, no sava maka. Runāt viņš prot, un es ilgi ticēju viņa solījumiem līdz brīdim, kad sāku atdot savu naudu par viņa neizdarībām, lai nebojātu savas kompānijas reputāciju. Kad atlīdzināju klientam par nekvalitatīvi un ar nokavējumu veikto darbu no Daiņa puses, lūdzu, lai Dainis man šo summu atlīdzina, ko viņš solīja izdarīt, aizbildinoties ar to, ka viņš nekad nav plānojis mani apmelot. Līdz šim brīdim gaidu apsolīto naudu (drīzāk jau negaidu, jo acīmredzami nekas nav sagaidāms). Visi termiņi viņa pārvaldībā nodotajiem darbiem jau ir beigušies, klienti ir dusmīgi un katra mana diena iesākas ar sūdzību saņemšanu un pārrunu veikšanu par iespējamiem risinājumiem. Viņam vēl pietiek bezkaunības uz manu sašutumu par to, ka man zvana un sūdzās klienti, atbildēt "nezinu par ko tu runā, man neviens nav zvanījis, es ar visiem esmu vienojies". Interesanti, par ko īsti viņš vienojās - par termiņu pagarināšanām katru nedēļu pēc kārtas tā pat kā ar mani? Ņemot vērā, ka esmu godīgs cilvēks, nekad nevarēju padomāt, ka cilvēki ir spējīgi tik ciniski izmantot uzticību un melot acīs skatīdamies, izliekoties par godīgu cilvēku, kuram "vienkārši paslīdējusi kāja". No šī cilvēka nav ko piedzīt un vienīgais, ko mums būtu jāmācās no šīs situācijas ir tas, ka jābūt maksimāli uzmanīgiem ar to, ar ko sapinamies, it īpaši, ja tas skar naudas jautājumus. Saukt pēc sirdsapziņas šajā gadījumā ir bezjēdzīgi - cilvēks visu noliedz, apvērš otrādi, stāsta, ka visi apkārt vienkārši melo, t. sk. arī es, un "aizmirst" par reāliem faktiem, kuri jau ir apstiprināti ar reāliem pierādījumiem. Un nejautājiet man, kur es skatījos, kad pieņēmu viņu darbā. Uz šo jautājumu laikam pat man nav atbildes...

C cietusaisnodianas 05.04.2021

K kritru 09.04.2021

Daini, esi tik aizņemts ar "projektiem", ka slinkums uzrakstīt savu tekstu un nokopē svešu rakstu :)

C cietusaisuznemejs 09.04.2021

“cietušais” Daini, paldies par centību, sacerot šo sūdzību :) labi, ka vakar 08.04.2021 Augstākā tiesa ir pieņēmusi šoreiz jau nepārsūdzamu lēmumu un atteikusi grozīt spriedumu par tev piespriesto apcietinājumu, kuru pieņēma gan 1., gan 2. instances tiesa, un beidzot tu atbildēsi par visiem saviem noziegumiem pret cilvēkiem un mani. ĀMEN!