www.sudzibas.lv Dainis Šmits Krāpnieks/Dainis Šmits

Privāt Projekts - Krāpnieks/Dainis Šmits

Labdien. Ludzu atsaukties cilvēkus kuri bija saskārusies ar arhitektu Daini Šmitu un joprojām nau dabūjusi no viņa to par ko ir samaksājusi (piemēram rekonstrukcijas, parbuves un t. T.) . Nezin ko tagad darīt tālāk. Palīdziet. Biobio

B

K kaliostro 05.12.2014

29274972

C cilvēks333 18.12.2014

Dainis Šmits, kas skaitās arhitekts un piedāvā savus pakalpojumus projektu izstrādē ir krāpnieks. Samaksu paņem, kamēr darbs nav vēl pienācīgi izpildīts un pazūd. Pilnīgi piekrītu.

M MAGNUM 18.05.2015

Visiem kas zin DAINI ŠMITA ka KRAPNIEKU zvanit t. 29269385

D Dina Priedulēna 15.08.2016

Minētā persona īrēja no mums māju ar izpirkuma tiesībām, stāstīja par plāniem pārbūvēt ofisa vajadzībām,finansējuma gaidīšanu...diemžēl vairāk par pirmo iemaksu no viņa nesaņēmām.
Īres līgums gan ir, un arī vēlāk pie notāra apstiprināta parādzīme, tik ko tas dod, ja cilvēkam nekas nepieder...

O Olga77 16.11.2016

26034037

E elux23 18.12.2017

Es pie šī necilvēka strādāju! Zinu visu kā apčakarēja cilvēkus, kādus melus stāstija, ne tikai klientiem, bet arī padotajiem. Cik daudzi pie viņa strādājuši un nav saņēmuši samaksu. Šo necilvēku vispār nevar uztvert nopietni viņš visu laiku ir zem visādām apreibinošām vielām, psihiski nelīdzsvarots, viņš dzīvo izdomātu dzīvi. Un tik pārliecinoši melo tāpēc, ka pats tic tam ko melo. Viņš ir apkrāpis neskaitāmi daudz cilvēkus.