www.sudzibas.lv Da Sergio Par apkalpošanu

Da Sergio - Par apkalpošanu

Labdien!

Lai gan restorānā ir iespējams nobaudīt garšīgu picu, tomēr vēros brīdināt sabiedrības daļu, kuri apsver iespēju apmeklēt šo iestādījumu par tajā esošo apkalpošanu. Respektīvi katram potenciālajam apmeklētājam ir jāizlemj, vai tas vēlas lai burvīgs vakars tiktu sabojāts, tādējādi vai ir vērts tērēt savu naudas līdzekļus un laika resursus, lai sagaidītu vilšanos.

Šinī restorānā strādājošā "augsti cienītajai" apteksnes jaunkundzei vajadzētu pamācīties pieklājības normas, proti, kā pareizi izturēties pret klientiem! Šajā gadījumā stāts ir par to, ka apteksne sajaucot pasūtījumu, lai gan vēlamais pasūtījums bija norādīts nepārprotami, tomēr tika sajaukts! Uz jautājumu paskaidrot minēto situāciju, krizdama klupdama pa kāpnēm viņa varēja pateikt vien divus vārdus, apmēram: "Tas tā bija".

Vēlos uzsvērt, ka restorānos ar vārdu pret klientiem izturas cieņpilni un par radušies pārpratumiem atvainojas, taču šajā gadījumā nesekoja ne mazākās pieklājības frāzes, līdz ar to robeža starp restorānu un prastu ēstuvi dažos gadījumos ir tikai nosacīta un parasti šo nosacīto robežu izšķir nelielas nianses!

P.S. restorānā vērojama arī cilvēku dalīšana pēc mantiskā cenza, tādējādi praktiski no uzņēma puses tiek pausta diskriminējoša attieksme, kas ir pretēja Satversmes 91.pantā nostiprinātajam diskriminācijas aizlieguma principam.

M MircoRemitti 26.09.2011

Ļoti slikta vieta, bijam ļoti neapmierinati ari...

R Ritma 28.11.2011

Jā, mēs arī bijām, attieksme ļoti slikta. Aukstās uzkodas nes kopā ar silto ēdienu, oficiante vispār labi ja bija spējīga pateikt jā vai nē. Pati virtuve protams laba, bet vabībai jāpadomā par personālu, jo izskatās, ka viņi priecātos, ja neviens nenāktu

B Batigola 10.12.2012

Man gadījās diezgan švaki. Kā nu sanāca, kā ne, bet aizmirsu uz galda aploksni ar teātra biļetēm (99%, ka tieši tur). Aizejot pēc pāris stundām pakaļ, ļoti izbrīnīts biju, ka nekas tamlīdzīgs netika atrasts, novācot galdiņu. Nez, ko viņi ieguva no šīm biļetēm? Pēc šī atgadījuma šai vietai eju arī līkumu, lai gan līdz tam viss it kā bija ok.

Paldies Dailes teātrim, kurš spēja izpaldīzēt.