www.sudzibas.lv Da Sergio Apkalpošana

Da Sergio - Apkalpošana

Cienījamie lasītāji un Da Sergio potenciālie klienti!

Iesaku Jums izlasīt šo informāciju un ņemt vērā pirms apmeklējat restorānu Da Sergio.

Mana pieredze šajā restorānā ir diezgan skumja, pastāstīšu Jums par attieksmi, ēdeienu un servisu, ko es nesen saņēmu šajā ēstuvē (neņemos vairs to saukt par restorānu) par 28 Ls. Bijām divatā un katrs pasūtījām salātus, tad vēl picu un vistu. Pirmkārt, pie salātiem netika atnesta maizīte (atvainojiet pat Čili picā pie salātiem tiek piedāvāta maize, kas ir diezgan vienkāršs un lēts cafe), tālāk pica bija apdegusi. Vēl jāpiemin, ka mūsu oficiante likās vairāk aizrāvās ar čatošanu ar bārmeni un cepēju, nekā mūšu galdiņa apkalpošanu, ēdiens tika atnests, to nevar noliegt, bet servisa nebija nekāda, pat salvetes uz galdiņa nebija un tā kā oficiante par mums nelikās ne zinis, man nācās iet pašai meklēt salvetes ložņājot ap citiem galdiem. Vista bija pliekana un vispār bez garšvielām, visam vēl par pārsteigumu tika atnests nepareizs rēķins, kas tika labots tikai ilgi strīdoties.