A Aldis 15.06.2009

Edgars Upenieks - debils, ezelis ar netiram usim. Sis idiots brauc ar BMW. Brunets tads. Neglits pidars.

A Aldis 15.06.2009

ak, piedodiet, vinam ir netiras ausis, nevis usas. :)

R ruks 15.06.2009

Kā tas ir biedē..??? Nevajag sūdus taisīt, tad nevajadzēs ar baidīties..

E Eseseseseseseses 15.10.2009

> esvai

neko sev, esvai - kupenaa iebrauci, gaajeeju nobrauci, bet tiesibas dabuuji. ko tu tam instruktoram nodariiji, ka sis no tevis taa valaa tikt gribeeja..

V vigo28 21.12.2009

Nezinu, es lieku 4-to reizi un nevaru nolikt. Kas tie par stulbiem punktiem, ja braukšana neatbilst ceļu drošībai. Nekādu avārijas situāciju, pat tuvu tam, un 7 soda punkti. Par ko? Cik ilgi var maksāt?

R Ruslans 03.01.2010

Ja Tu tiešām māki braukt, tad nebūs nekādas problēmas un inspektors tevi izgāzt vienkārši nevar! ;)

Exāmena maršruti jau sen vairs neeksistē, jo jābrauc tur, kur iegribas inspektora kungam! ;)

Cilvēki mīļie, ESIET TAK VIENREIZ REĀLI, un beidziet čīkstēt...

E Eseseseseseseses 03.01.2010

besii laukaa sitie idinji, kuri eksaamenu ar deviito piegaajienu ar atljautajaam 9 kluudaam nolikusi un baigi lepni par to juutas. kaa juus, kretiini, reaalajaa dziivee brauksiet un satiksmee ieklausieties? ja veel pasi sistos/par kropljiem paliktu, maza beeda, bet diemzeel taadiem idiotiem pa celam var pagadiities jebkurs (brauceejs, gaajeejs), tai skaitaa arii es...daziem cilveekiem brauksanas tiesiibas vajadzeetu atteikt peec definiicijas...

J Juris 03.01.2010

Eseseseseseseses, pamato lūdzu, ko nozīmē "daziem cilveekiem brauksanas tiesiibas vajadzeetu atteikt peec definiicijas..."

V valet 03.01.2010

Būtu labāk uztraukušies pa tiem kas tiesības nopērk, nevis noliek ar 10 reizi...

E Eseseseseseseses 03.01.2010

tie, kas noliek ar 10-to reizi ir pilniibaa pieliidzinaami tiem, kuri taas nopeerk, jo tiesiibas dabuuja tikai taapeec, ka instruktoriem apnika njemties ar vinjiem kaa bezceriigiem gadiijumiem.

ja tev, juri, ir nepieciesams izskaidrot, kaapeec daziem cilveekiem tiesiibas izsniegt nevajadzeetu vispaar, tad tu drosi vien neesi soferis un neesi braukaajis pa riigas (un ne tikai) ielaam. paskaidrot sajaa gadiijumaa buutu bezjeedziigi. varbuut, ja viens taads tevi kaa gaajeeju 'nepalaidiis' (skat. lepnaa brauksanas tiesiibu iipasnieka/-ces 'akvai' komentu), tad mos' labaak pieleks...

J Juris 03.01.2010

Es esmu šoferis un ikdienā braucu ar mašīnu un situāciju uz ceļiem es arī labi pārzinu. Es vienkārši domāju, ka ja ar pirmo reizi noliek braukšanas eksāmenu, tad tas nenozīmē ka viņš būs labs šoferis utt.
Piem., man nepatīk, kā brauc dažas meitenes un ko darīt, atņemt viņām tiesības?

E Eseseseseseseses 03.01.2010

ja esi soferis un situaaciju paarzini, tad ko taadus dumjus jautaajumus uzdod?

J Juris 03.01.2010

Tāpēc, ka mani besī ārā tādi pašpārliecināti cilvēki kā tu! Uzraksti man sava auto numurzīmi lūdzu. Varbūt kādreiz es arī tevi sastapšu, kaut vai rīt, jo es rīt uz Rīgu braucu.

A anku 07.01.2010

Šitie visi ērgļi, kuri noliek tipa ar pirmo reizi un ventilē pirkstiņus, pēc tam arī pa grāvjiem ar saviem vipendronu auto kūļājās.Pirms tam neaizmirstot citus nosaukt par sēnēm un idiotiem uz ceļa:)))))))))))

F fggg 07.01.2010

Anku, labi pasmējos, bet nu diez vai tas tā ir!:D

A anku 07.01.2010

Neticu, ka tie lēnie braucēji kūļājās pa grāvjiem:)
Vienīgi, ja kāds ātrais metās garām un viņu sanes, tad gan...

E eseseseseses 11.06.2010

mjaa, nu te rakstiit par taalo 1998. gadu ir pavisam nevietaa...visa sisteema ir cita, ar to, kas tagad notiek nevar pat saliidzinaat.
teorijaa B kategorijai ir tikai 30 jautajumi, kuri jaatbild 30 minusu laikaa uz kompiisa; ja pareizi atceros, tad taalajos gados viss tika dariits uz papiira ar pildspalvu un arii jautaajumu bija vismaz 2x tik daudz.
ar brauksanu ir taa - csdd par nodoklju maksaataaju naudinju ir iegaadaajies mazus tizlus bmw, kurus par taadiem patiesiibaa ir kauns saukt, taa teikt - nbabadziigo cilveeku bmw. masinas ir jaunas, bremzu/akseleratora sisteema ljoti juutiiga; ja cilveeks liidz tam ir maaciijies uz vecaakas a/m, kur viss notiek daudz leenaak - buus probleemas. csdd ir taada lieta kaa 'zinaasanu paarbaude' par ls 16, .. - ieteiktu pirms eksaamena vienreiz to pusstundu izbraukt, lai piesautu roku un kaaju pie eksamineesanas transportliidzeklja.
ar instruktoriem ir taa - neko iipasi vinji ieksaa negaaz, bet vieniem ir patiikamaak seedeet blakus nekaa citiem. vaardus iipasi neatceros, bet no nesenaas personiskaas pieredzes varu ieteikt pavecaaku krievu tautiibas viirieti, kurs kursantam nerada papildus stresu, pat iedarbojas nomierinosi. bet ir tur arii taads aldis - absoluuts kretiins, kaut kaads emocionaali apskaadeets nerealizeejies pedagogs, cilveeciskaa saskarsme ljoti nepatiikama. no otras puses - ieteikt jau var da jebko, bet buus jaaliek pie taa, kurs gadiisies; bez tam - ja toposais soferiitis prot braukt un saprot, ko dara, tad teoreetiski neviens vinju nevar ne iegaazt, ne izvilkt. man arii neskiet, ka kaut kas ir atkariigs no instruktora garastaavoklja, vienkaarsi cilveeki ir dazaadi-ir taadi, kuriem vajadzeetu straadaat ar cilveekiem un ir taadi (kaa, piemeeram, aldis), kuriem labaak veiktos ar nedziiviem prieksmetiem...vienkaarsi ir jaameegina koncentreeties uz to, ko dari un neljauties psihologiski iespaidoties..
nekaadu fikseetu brauksanas marsutu nav, var likt braukt uz jebkurieni. vieniigi ieteiktu, vislabaak kopaa ar kaadu, kas paarzin apkaartni (to pasu brauksanas skolas instruktoru, tie zin visas fineses), pabraukaaties pa bauskas ielas&co apkaartni, iepaziities ar celju un ziimju izvietojumu, jo tajaa apkaartnee ir paaris viltiigu zimju un krustojumu, kuras neieveerojot, eksaamens var beigties ljoti aatri.
starp citu, tiem, kuri te rakstiija, ka, piemeeram, par masiinas noslaapsanu tiek iereekjinaati soda punkti - man taa pie viena krustojuma gadiijaas - peec prieksrakstiem taa drosi vien arii ir jaadara, bet man skiet, ka instruktori skataas kaa maaciibnieks tiek galaa ar situaaciju - ja aatri masiinu atkal iedarbina un aizbrauc nevis seez un nesaprot, kaapeec nevar pakusteeties, bet luksoforaa pa to laiku gaismas jau 2x ir nomainiijusaas, tad nekaadi soda punkti protokolaa nemaz netiek atziimeeti...
skatos, ka tema ir no 2009. gada un drosi vien, ka heleena jau sen ir lepna brauksanas tiesiibu iipasniece, bet sisteema jau ir un paliek taa pati..

W WOW 27.10.2010

Vienkarsi fantastisks izskaidrojums!

I Ineta 28.10.2010

Bet ko Jūs gribat, ja šobrīd CSDD braukšanas eksāmenu pieņem PRAKTIKANTI- tas nozīmē, nevis kādi pieredzējuši instruktori, vai konkursa kārtībā pieņemti profesionāli darbinieki- bet k-kādu skolu audzēkņi, kuriem vnk nav jāmaksā alga, jo ir mācību praksē ! Šokējoši, bet fakts, tas pats arī notiek Rīgā- Tehniskās apskates pieņemšanas stacijās !

S savējais 28.10.2010

Ineta - jūsu apgalvojums "šobrīd CSDD braukšanas eksāmenu pieņem PRAKTIKANTI" ir pilnīgi un absolūti NEPAREIZS un greizs! Lūdzu nemaldiniet topošos autovadītājus! CSDD kvalifikācijas daļā strādā TIKAI un VIENĪGI tādi cilvēki, kuri ir izgājuši attiecīgu sagatavotību un nolikuši attiecīgus eksāmenus.
Un vēl - eksāmenus pieņem nevis INSTRUKTORI, bet gan INSPEKTORI!!! :) Lūdzu pārbaudiet terminus, pirms jūs tos lietojat!!!