M Mitrix 11.05.2009

Ja, ja, ja!!! Mani ari sis jautajums interese... Kadu marshrutu Jus braucat??? Vai visi insektori megina iegazt un vispar ir tiesam tik nelabveligi noskanoti???

U Uģis riktigais 11.05.2009

Es exi liku Liepajā 98 gadā.Mums bija forši, jo visi, kas nolika teoriju, nolika ari brauksanu taja paša diena ar to pasu māšīnu, ar kuru macījās braukt.Protams, ka bija, kas izkrita teorijā, tie pie brauksanas netika.Kad kārtoju močA braukšanas eksāmenu, tad bija dažas figūras jābrauc.Braucu, bet uz mani neviens tā isti neskatījās-vienalga noliku, bet moci ta arī neesmu nopircis, jo ta riebīgā krīze, saproties...
O, kad es mācījos autoskola, tad mums pasniedzējs ieteica labu recepti, ka exī jabrauc tā, it kā tiesības jau būtu kabatā, tas onkulis blakus ir tavs pasažieris, kurs grib kaut kur tikt :)
Man noderēja tas padoms.

H Hēlena 11.05.2009

Paldies Jums par padomu!!! Meģināšu to īstenot dzīvē... Bet ko darīt!.. Uztraukums!!! Svešā mašīna!!!

U Uģis riktigais 11.05.2009

Lūdz Dievu, ko citu var pateikt.

S 11.05.2009

Es liku 2008 gadā augustā. Stresiņš protams bija, bet tagad tajās mašīnās ir kameras, tā ka instruktori gribot nemaz nevar iegāzt. Ja, kas var iet sūdzēties, jo viss ir nofilmēts.
Es gan noliku ar 9 punktiem (pieļaujamais ir 10) -divas reizes noslāpu un tad vēl no pirmā ātruma netīšām ieliku uzreiz trešajā.
Protams, ka stress būss, jo cita mašīna u.t.t., bet vajag savākties.
Uz eksāmenu pierakstījos no paša rīta (laikam ap 8.15) -man ieteica, jo no rītiem un vakariem ir sastrēgumi, tāpēc neliks braukt uz centru vai vē dievs sazin kur. Man gadījās, ka eksāmenā izbraukāju tās pašas vietas, kuras ar savu instruktoru mācoties.

C cina 11.05.2009

Sorry, pieļaujamies punktu skaits eksī ir 9 (ja dabū 10 punktus -tad nav nolikts).

L Lepi 11.05.2009

Vienmēr biedēja, biedē un biedēs. Ja esi mācījusies tad nav ko baidīties un viss būs ok.

U Uģis riktigais 11.05.2009

Kad es toreiz mācijos, tad mums bija pirmais Golfs.Un tikai eksāmena dienā iemācijos uz pirmo ieslegt pirmo robu-a ta visu laiku trapiju trešajā.tāda kārba izļurkata bija.Pēc mūsu eksāmena tad to Golfu beidzot norakstija, nopirka ta skola citu mašinu.

S sink 12.05.2009

Es liku 3 meneshus atpakal, uzreizss varu pateikt ka viss ir atkarigs no inspektora noskanojuma.noliku braukshanu ar otro reizi.Instruktori var biedet cik vien grib, viss ir atkarigs no ta cik reali tu esi gatavs likt.

E esvai 12.05.2009

es liku janvārī, sniegputenī. Jā, uztraukums liels, bet jāmēģina nomierināties. Instruktors, kas pieņēma eksi arī bija BAIGI sakarīgais, jo manuprāt piedeva man tādas kļūdas, par kurām citi noteikt būtu izsēdinājuši no mašīnas-saslīdēju un iebraucu kupenā, tad aiz lielā uztraukuma nepalaidu gājēju un citas jau mazākas kļūdiņas. sarēķināja man 9punktus un pateica, ka eksis nokārtots. Gribējās viņam iedot buču.
Bet saka, ka ziemā ir vieglā nolikt, jo sniega dēļ neredz līnijas, nav "velopēdisti" un motocikli uz ielām. Veiksmi, gan jau būs labi!

B BIGs 12.05.2009

Nav ko baidīties, viss būs ok. Es liku eksāmenu 2007. gadā un viss bija normāli. Inspektori ir labi (viņi pat prot psiholoģiski nomierināt) un mašīnas arī ir ļoti patīkamas. Skaties uzmanīgi ceļa zīmes, ievēro braukšanas ātrumu utt. Vēlu veiksmi!

A AndronMc 18.05.2009

Un tā sistēma ir galīgi tizla. Vienalga uz ceļiem ir pilns ar šmaru ekipētiem BMW un Lexus. Un drīz paliks vel tizlāk, jo tie kas tur strādā ir kuņasbērni

C csdd 18.05.2009

Iesaku nelikt. Labāk nopērc pa 70 Ls pie kases.

P Po 18.05.2009

Es noliku ar pirmo reizi. Pavizinājamies apkārt csdd, tuvu tam ko braucu ar autoskolas pasniedzēju. 4 soda punkti pa sīkumam savācu. Pats inspektors vispār nerunāja, tikai "pa labi, pa kreisi, taisni" - viss. Mēģināju kautkā pajokot uz sarunu izvest, nekā, japāņu samuraijs no skaudības harakiri sev uztaisītu :) .

To Esvai - nu gan paveicās, jo gājeja nepalaišana ir automātiski 10p. Iebraukšana kupenā, var pielīdzināt avārijas situācijai un arī 10p noraut.

H Hēlena 18.05.2009

Cik figūras jāizbrauc eksāmenā?

U Uģis riktigais 18.05.2009

Mana ar motociklu bija divas -"8-nieks" un dēle, bet uz mani toreiz tāpat neviens neskatijās...

E esvai 19.05.2009

Jā, Po, es ar biju šokā, kad šamais pateica, ka ir nolikts.

B BIGs 19.05.2009

2 obligātas figūras ( kases automāts un parkošanās) un 1, ko izvēlēsies dators (garaža vai apgriešanās uz laukuma).

E Ela 20.05.2009

Nē, agad ir 2 figūras, 1 obligāta - parkošanās, 2, ko izvēlēsies dators...

I Instruktors 12.06.2009

Nezinu, kas un kā tieši notiek eksāmena laikā, bet kursantiņi, kuri man pēdējā laikā likuši, vienmēr saka, esot dikti noveicies ar eksaminatoru. Nu nez jau visi pie viena lika. Kādu laiku atpakaļ bij problēmas un reti kurš nolika ar pirmo reizīti, bet šobrīd izskatās tīri cerīgi.