www.sudzibas.lv Crystal Club Slēgtais vakars vai lēta atmazka??

Crystal club - Slēgtais vakars vai lēta atmazka??

Sākotnēji apskatot Crystal club mājas lapu internetā, likās jau, ka nu mēms klubs, kur noteikti vajadzētu aiziet..aizgājām..un vairs neiesim + vēl par antireklāmu parūpēsimies!
Stāsts ir tāds- mēs, meiteņu bariņš aizgājām uz Crystal, taču tālāk par tā saucamo garderobi netikām, jo priekšā stāvēja viens apsargs ar dzelžainu sejas izteiksmi un garderobshitsa ar tādu pašu sejas izteiksmi, un šī Milady mums saka, ka redz klubā esot slēgtais vakars un vairāk cilvēkus neielaiž. Tā kā daļa no mūsu kompānijas jau bija klubā, sazvanījāmies un turpinājām noskaidrot iemeslu, kāpēc netiekam ielaistas klubā, pēc kā šī sieviete paskaidroja, ka tā esot noteikusi priekšniecība, ka, ja klubā ir daudz cilvēku, papildus nevienu neielaiž. Ok, saprotams, kaut gan nez ko varētu mainīt + vēl 4 meitenes. Pa to laiku klubā ienāca VESELS BARS, kuri kā gājuši, tā iegāja klubā bez jekādām garderobshitsas iebildēm, ka ir slēgtais vakars :D Uz jautājumu, kāpēc viņi tiek ielaisti, bet mēs ne, pamatojoties uz kaut kādu mistisku priekšniecības noteikumu, atbilde bija tāda, ka pastāvīgos klientus viņi pazīstot un tie tiekot ielaisti, bet jaunus klientus viņiem nevajagot! Pēc tā arī sapratām, ka Crystal savu vērtības kooficientu ir pazeminājuši par n-tajām reizēm! Un tā kā jauni klienti tur netiek ielaisti, tad jau pilnīgi droši var apgalvot, ka šai kristālu bedrei ilgs mūžs nav paredzams, ko arī novēlu!

. ....kl 25.04.2009

Nu un?!?!??!?

M mafia 25.04.2009

Priekš kam ir tik mēmi jāreklamē šis klubs, ka pašā būtībā tas ir tikai šauram personu lokam??? Kad kā suņus izmet ārā..

V Vla 25.04.2009

Bila v etom klube s dvumja svoimi podrugami, pro6li bez problem...vsjo civilno...mne kazetsja devu6ki prosto ne podxodili pod format (mozet oxrane ne ponravilosj 4to to vo vne6nem vide).Bezuslovno ne prijatno, no mojo li4noje mnenije...klub xoro6ij!

е Елена 23.05.2009

Улыбаюсь. Да, я тоже была пару раз в такой же ситуации. Только меня пропускали, а где-то позади доносились крики недовольных неслучившихся поситителей. Кто-то много выпил, кто-то "хорошо" хамил, кто-то был "под чем-то", а кто-то просто слишком молод или не подходит под формат. Помойму, куда компетентнее со стороны охраны сказать, что вечер закрыт, чем прямо сказать: "девушки, вы слишком молоды/пьяны/плохо выглядите и тп". Да, я так же понимаю, что сейчас мне скажут, что такого не было. Но со стороны иногда виднее. А может всё таки что-то было? ;)

т Тань 04.06.2009

Samoje zabavnoje 4to dlja nekotorix tam vsegda "zakritij ve4er"...pravelno, ne4ego vsjakuju gadostj puskatj...obozaju crystal!!!

š šeherezade 04.06.2009

Vai tad nu citu klubu nav Rigā, ka tā jāieciklējas uz Crystal club????Kas tad tur tik īpašs ir, kas nav citur???

L Lan 11.06.2009

šeherezade tam prijatnaja obstanovka...normalnije, prili4nije i adekvatnije ljudi...v na6ej rige malovato takix klubov ostalosj!

L Lenik 18.06.2009

nancy, aha, es redzēju, cik tur " normalnije, prili4nije i adekvatnije ljudi" iet. Tur man liekas, viss tieši pretēji- vsjakuju gadostj puskajut, bet pārējie atslābst. Bet nu ... s njim!

т Тань 25.06.2009

Len4ik, zajdi na ix sajt i posmotri kak vigljadjat normalnije, adekvatnije ljudi...mozet kogda ti bude6 na nix xotj 4juto4ku poxoza, i tebja pustjat! Uda4nogo dnja!!!

J Julija 25.06.2009

J periodi4eski pose6jaju etot klub! Kak s podruzkami tak i s molodim 4elovekom! nam vsegda radi! Zdorovajutsja i v garderobe i ohrana i barmeni:) Mne toze tam nravitsja...tolko bivaet 4asto tolku4ka, mozet togda i ne puskajut?!...No ja takogo ne vstre4ala!

L Lenik 27.06.2009

Nancy, da nē, man jau viss ir kārtībā, bet nu tie slāvi, tie slāvi...

P Prikindel 28.06.2009

Teikšu tā... ja arī tā bija, kā te rakstīts, tad situācija tāda - tie pastāvīgie klienti par kuriem viņi runāja atstāj pa vienu nakti tik daudz naudas cik Jūs atstājat pa gadu staigāšanu pa klubiem... ir izdevīgāk turēt divus naudas maisus nekā 20 pieclatniekus... bet es domāju, ka Jūs, piedodiet, izskatījāties ne tā kā vajag... un nevajag vainot klubu - viņiem vajag saglabāt prestižu priekš tiem pašiem naudas maisiem... viņi vairāk zaudēs, ja laidīs "nepopulāru" publiku. Tāpēc klubs Martini bankrotēja, jo sāka laist visādus aliņu padzert pabļaustīties, bet normālai publikai nepatika un pārstāja staigāt tur un protams atstāt naudu!
Mans padoms neņemt galvā, un ja tādi mums te "glamūra" noteikumi nerakstītie, tad cenšaties tā arī izskatīties - vai arī neejiet uz tādām vietām.

M maris 29.06.2009

ржу нимагу. Пишут одни дефки. Ценители кристала етить его, которым вход бесплатный. Весь клуб какими-то разукрашенными матрёшками забит. Комментаторы, не делайте таких громких выводов, не побывав в такой ситуации (плохо выглядели, пьяные...)

T toAka 02.07.2009

A ti re6il blestnutj svojej "oreginalnoj" pisaninoj???? K tvojemu svedenju, pomimo razukra6enix kukl, tam estj vpolne prijatnije i interesnije li4nosti!!!
p.s. a matrjo6ki estj vezde!!!

H heh 02.07.2009

Такие безграмотные личности как ты?... :)) У каждого свой уровень общения — для кого-то они личности, для кого-то нет.

M mafia 03.07.2009

mjā, būs vien jāpiekrīt Prikindel, noteikti tik tiešām klubam ir tāda politika, ka izdevīgāk vienu biezu, kā 10 "plānus", bet nu ar šādu taktiku klientu izvēlē var šad tad auzās iebraukt. Cilvēkam nav jānēsā podpoļnie D&G, tirGUCCI un Diori utt., un tas nav rādītājs tam, cik naudas makā. bet nu katrs ar savu biznesu dara kā grib. Un tik tiešām ir priekšlaicīgi izdarīt secinājumus par to, zem kādas promiles ieradāmies klubā, kas mums bija mugurā un kādas sabiedrības atbiras mēs esam, tas vienkārši liecina par dažu šo komentētāju intelektuālo līmeni un spriešanas spēju.

T toAka 08.07.2009

Интересно ты хоть раз там был, чтобы так рассуждать?

M maris 12.07.2009

Раз рассуждаю, значит был

D Dawa 19.07.2009

Была в такой же ситуации, поэтому верю, что дело вовсе не во внешнем виде или количестве выпитого алкоголя. Вроде как и с тем и с другим в нашей компании было все в норме. Тоже дальше гардероба не ушли и обьяснение было точно таким же - закрытый вечер, хотя на сайте ничего о данном мероприятиии не было написано.
Через месяц решили сходить ещё раз и прошли без проблем, все таки е любезные и учтивые аж противно. Вот и пойми что там и к чему.
Сам клуб мне не понравился и не на столько он хорош, как его пытаются распиарить, но это лично моё мнение.

V Vera 17.08.2009

Да, точно, описан наш случай. Гардеробщик без всяких "здрасти-досвидания" обьявил, что мы пройти не можем. На вопрос почему? - Ответил мол ничего личного, но в клуб мы не попадем. Сказать что мы обалдели - ничего не сказать! :-))))) Такое произошло впервые. Пока мы пытались выяснить собственно "why????" Подкатило такси из которого выскочила группка девочек в коротеньких юбочках "под леопарда" и беспрепятственно впорхнула внутрь. Гардеробщик все хранил спартанское молчание и мы про себя решили, что наверное сегодня вечер для дамочек легкого поведения :-)))) Потом я решила поискать инфо про этот клуб и пришла к выводу, что наверное нас не впустили так как на мне были одеты джинсы, приличные, без дырок :-)))))) На некоторых сайтах видела что-то про dress-code. Вообщем, там видимо считается прилично одевать "отстойные" юбочки с базара. Как говорится на вкус и цвет товарища нет, без обид. Единственное, согласна с предыдущими ораторами, что было бы не кисло обьяснять причину отказа, а то приличные люди мучаются в безведении :-))))