www.sudzibas.lv Crystal Club Slēgtais vakars vai lēta atmazka??

Crystal club - Slēgtais vakars vai lēta atmazka??

Sākotnēji apskatot Crystal club mājas lapu internetā, likās jau, ka nu mēms klubs, kur noteikti vajadzētu aiziet..aizgājām..un vairs neiesim + vēl par antireklāmu parūpēsimies!
Stāsts ir tāds- mēs, meiteņu bariņš aizgājām uz Crystal, taču tālāk par tā saucamo garderobi netikām, jo priekšā stāvēja viens apsargs ar dzelžainu sejas izteiksmi un garderobshitsa ar tādu pašu sejas izteiksmi, un šī Milady mums saka, ka redz klubā esot slēgtais vakars un vairāk cilvēkus neielaiž. Tā kā daļa no mūsu kompānijas jau bija klubā, sazvanījāmies un turpinājām noskaidrot iemeslu, kāpēc netiekam ielaistas klubā, pēc kā šī sieviete paskaidroja, ka tā esot noteikusi priekšniecība, ka, ja klubā ir daudz cilvēku, papildus nevienu neielaiž. Ok, saprotams, kaut gan nez ko varētu mainīt + vēl 4 meitenes. Pa to laiku klubā ienāca VESELS BARS, kuri kā gājuši, tā iegāja klubā bez jekādām garderobshitsas iebildēm, ka ir slēgtais vakars :D Uz jautājumu, kāpēc viņi tiek ielaisti, bet mēs ne, pamatojoties uz kaut kādu mistisku priekšniecības noteikumu, atbilde bija tāda, ka pastāvīgos klientus viņi pazīstot un tie tiekot ielaisti, bet jaunus klientus viņiem nevajagot! Pēc tā arī sapratām, ka Crystal savu vērtības kooficientu ir pazeminājuši par n-tajām reizēm! Un tā kā jauni klienti tur netiek ielaisti, tad jau pilnīgi droši var apgalvot, ka šai kristālu bedrei ilgs mūžs nav paredzams, ko arī novēlu!

S sasha 22.11.2009

ja bi vobwe polovinu kto tuda hodit ne puskal bi..FACE CONTROL postroze!!! Molodci!!!

A Adelīna 09.03.2010

Pievienojos antireklāmai!!! Klubs ir ar atbaidošu personālu un apsardzi, kuriem ir trīs klašu izglītība un lēti traktoristu kursi pabeigti!Izņemot b** un mattss pateikt viņineko nevar!

Cilvēki kas runā par kluba prestižu, kuruviņi cenšās noturiēt, dziļi kļūdās, jo neskatoties uz to'ka mēs klubā atstājām 100 ls, pretī dabūjām nedēļu slimnīcas palātā un ticiet man pelnījuši mēs to nebījām!!

Kā, šovakar raidījumā ''Degpunkts'', teica tā vadītāja:"'klubu Crystals labāk apejiet ar līkumu, jo tur strādā asenskāri mežoņi."" es tā darīšu ko arī jums iesaku!

Paldies!