Sia CREDITREFORM Latvija - Terorizē

Nesaprotu, kā rīkoties! Manas ģimenes 3 telefonus, jau pus gadu vai vairāk neliek mierā parādu piedzinēji (par svešiem parādiem). Esmu vairākas reizes, izskaidrojis situāciju, ja nav pretenziju pret manu ģimeni- lai liek mūs mierā. Uz to brīdi it kā visu saprot, nepaiet nedēļa un atkal sākas terorizēšana.
Varbūt kāds var ieteikt kā rīkoties, vai kam sūdzēties? Varbūt policijā iesniegums jāraksta?

R

S smīkņa 11.12.2013

adiabo, tiesāties neviens negrib, jo tas ir dārgi, un nav garantijas, ka no parādnieka kaut ko varēs piedzīt, kā rezultātā tiesājoties var iedzīvoties vēl lielākos zaudējumos, pat gadījumos, kad viss ir pilnīgi korekti un likumīgi darīts. Tāpēc visi vispirms mēģina naudu caur parādu piedzinējiem atpakaļ dabūt.

adiabo 12.12.2013

Iveta tieši tā, Creditreform ir noziedznieki, ja tagad viņi drusku pieticīgākiu palikuši, tad tas nenozīmē ka viņi ir sākuši ievērot likumu

adiabo 12.12.2013

smīkņa ja kredīts tiktu izsniegts ievērojot visus likumus, tad viņi ātri vien vērstos tiesā, bet tā kā kredīts ir izsniegts pārkāpjot vairums likumu, tad viņi zin ka tiesa neakceptēs tos visus procentus, un ja parādnieks nav uz muti kritis, un neklusē, bet gan ceļ gaismā pretlikumības, tad var cerēt uz restituciju. teiksi kādi pārkāpumi?
bet tas ir offtopic, par izsitējiem drusku cits stāsts))

V [email protected] 16.12.2013

Maneja situacija ir tada, 15 gadus atpakal man bija pazistams kads cilveks kam patika palaist rokas, un vinam bija pieskirts dzivoklis no berna nama.UN vins bija pakeris manus dokumentus, un uz maniem datiem piesledzis apsardzes sistemu.UN tagat pec tik ilga laika mani sak terorizet kad maksasiet.LIDZ KO ES VINIEM PASAKU LAI ZVANA ADVOKATAM, vini uzreiz nomaina temu un paiet kads laiks atkal zvana un terorize.

D ds 17.12.2013

Krāpnieki

D ds 23.12.2013

Piekrītu

M MNkonsultants 02.08.2017

BEZMAKSAS juridiskās konsultācijas finanšu grūtībās nonākušajiem!

Vai parādsaistības Jums kļuvušas par smagu krustu, vai parādu piedzinēji jau zvana un neļauj Jums uzelpot?
Saņemiet visizdevīgāko risinājumu rakstot mums uz [slēpt]@inbox.lv !

Ja pārmērīgo maksājumu dēļ vairs nespējat maksāt, likumā Jums paredzētas tiesības atbrīvoties no esošajām parādsaistībām un visi Jūsu parādi tiks dzēsti pilnībā! Raksiet mums un mēs visu izstāstīstīsim bezmaksas!