LV RU

Sia CREDITREFORM Latvija - Terorizē

Nesaprotu, kā rīkoties! Manas ģimenes 3 telefonus, jau pus gadu vai vairāk neliek mierā parādu piedzinēji (par svešiem parādiem). Esmu vairākas reizes, izskaidrojis situāciju, ja nav pretenziju pret manu ģimeni- lai liek mūs mierā. Uz to brīdi it kā visu saprot, nepaiet nedēļa un atkal sākas terorizēšana.
Varbūt kāds var ieteikt kā rīkoties, vai kam sūdzēties? Varbūt policijā iesniegums jāraksta?

Rc

Komentāri (27)

adiabo 06.12.2013

Ļoti vienkārši, raksti iesniegumu policijai par izspiešanu KLP 177 - krāpšana, vēl nekautrējies un raksti PTAC iesniegumu, vēl tiem lūzeriem vari izsūtīt vēstuli, kurā tu uzliec taksi par sarunu ar tevi, tev jau nav laiks uz krāpniekiem velti jātērē lai maksā, m tava minūte maksā piemēram 100ls, sūti ierakstīto vēstuli, ja zvanīs vari laipni pateikt ka gaidi naudu, pretējā gadijumā sūdzēsi tos morāļos kropļus tiesā Vispār tev nav ar viņiem jārunā, tev ar viņiem nav nekādu līgumisku saistību
Tādiem ir jāņem nost licenze

Sm smīkņa 06.12.2013

No kurienes Creditreform ir šie numuri?

Ma Marats 06.12.2013

adiabo, kur tad tāds satraukums un nervozitāte? visai pasaulei esiet parādā, piedzinēji mieru neliek ? :)

Kas attiecas uz Creditreform, viņi domā ka Jūs melojiet. Numuri visticamāk iepriekš bijuši tādam eksemplāram, kas viesim parādā, tāpēc arī zvana. Nepaveicās Jums ar numura izvēli.

Le Lepnā Lavīze 07.12.2013

No pieredzes: kad kādreiz, , biju parādā" un zvanījās Creditreform histēriskie parādu piedzinēji, laipni iesāku sarunu ar, , Lūdzu runājiet, informēju, ka saruna tiek ierakstīta!" Uzreiz kratījās vaļā.

adiabo 07.12.2013

"adiabo, kur tad tāds satraukums un nervozitāte? visai pasaulei esiet parādā, piedzinēji mieru neliek ? :) "
Ar noziedzniekiem ir jācīnās, ja viņi nekautrējas pārkāpt likumu, tad lai arī dabūn no šā likuma, par visiem izgājieniem ko šie salāšņas ir pieļāvuši pēdējos gados, es vispār brīnos ka viņiem nav atņemta licenze un viņi nav tiesāti, bet gan jau vēl viss būs))

adiabo 07.12.2013

Pirmajā postā kļūda, jābūt 183.pants. Izspiešana

Ma Marats 07.12.2013

Kuru likumu tad Creditreform pārkāpj?

Ma Marats 07.12.2013

No pieredzes: kad kādreiz, , biju parādā" un zvanījās Creditreform histēriskie parādu piedzinēji, laipni iesāku sarunu ar, , Lūdzu runājiet, informēju, ka saruna tiek ierakstīta!" Uzreiz kratījās vaļā.
======================================

Nez kāpēc kratījās vaļā, bija nodomājuši pa muti solīt vai piedraudēt ar kādu spīdzināšanas veidu, ka bijās no sarunas ieraksta?

adiabo 07.12.2013

http://likumi.lv/doc.php?id=252964

Ma Marats 08.12.2013

Kuru likuma punktu kad creditreform no šī likuma ir pārāpusi? To ka tāds likums eksistē es arī zinu, to ka Jūs mākiet funkciju copy/pase arī redzams :)

Le Lepnā Lavīze 08.12.2013

Nu kāpēc tik primitīvi - pa muti, spīdzināt? Bija mēģinājums glupai skuķenei iebaidīt ar to, ka paziņos darbadevējam un nākošais darba devējs pēc šī saturīgā ziņojuma darbā neņems (tik glupā skuķene neņem vērā, ka, pirmkārt, pārkāpj ĀPP likuma 10. pantu, īpaši 3. punktu, otrkārt, darba devēja īpaša labvēlība ir aktuāla tikai tādām zaļām glupām skuķenēm kā CR darbiniecēm, ne normāliem speciālistiem). Suns zina, ko ēdis.

adiabo 09.12.2013

Tiešām zini par šo likumi? Tad kāpēc uzdod jautājumus uz kuriem atbilde ir acīmredzama?? 9 panta 1, 10-3-3, 11 pants, tā var turpināt ilgi. Ne parādnieks ir jau pateicis lai nezvana, viņi reāli traucē, zvanot uz 3 numuriem Brīnos par tēmas autora iztur''ibu, sen jau vajadzēja rakstīt iesniegumu, jo savādāku valodu šis noziedznieku kantoris nesaprot(teiksi kāpēc noziedznieku, da vot tāpēc --
pirms "Parādu ārpustiesas atgūšanas likums" parādīšanās viņi ar no parādnieka prasija naudu par savu pakalpojumu, kas ir pretlikumīgi, tātad viņi apzināti maldināja cilvēkus, lai tie maksā, vē piemērs, pavecs, bet tomēr piemērs http://www.tvnet.lv/zinas/tava_balss/296802-creditreform_darbinieku_visatlautiba_soke vispār šajā saitā vien cik piemēru ir, domāju ka tēmas autors nav sajūsmā par parādu "izsitējiem")

Ma Marats 09.12.2013

Jā jā, "visi zin" :) kur tad šajā likā rakstīts, ka nedrīkst kādam zvanīt un jautāt pēc Jāņa, Pētera vai Saņas?

adiabo 10.12.2013

Atbildi uz jautājumu saņēmi. Kā redzu iebildumu pēc būtības nav, lieliski. Droši vari netērēt klaviatūras resursus uz tukšu salmu kulšana:))

Ma Marats 10.12.2013

Kādu atbildi? Ka viss ir acīmredzams, visai progresīvajai cilvēcei saprotams un visi to zin? :) Spēcīga atbilde. skatos, ka Jūs te aktīvi propagandējat kaut kādu Balto bruņinieku, kurš palīdzēs cīņā pret kreditoriem, tajā pašā laikā rakstot pilnīgus murgus(priemērām šo: "vēl tiem lūzeriem vari izsūtīt vēstuli, kurā tu uzliec taksi par sarunu ar tevi, tev jau nav laiks uz krāpniekiem velti jātērē lai maksā, m tava minūte maksā piemēram 100ls") Nu ja kāds grib lai viņu kreditors sāk uzskatīt par idiotu, var sūtīt tādas vēstules :) Citu rezultātu jau nepanāks. Bet jūs cik saprotu lohus meklējiet? Cik maksā jūsu "pakalpojumi"?

Ma Marats 10.12.2013

"Nu kāpēc tik primitīvi - pa muti, spīdzināt? Bija mēģinājums glupai skuķenei iebaidīt ar to, ka paziņos darbadevējam un nākošais darba devējs pēc šī saturīgā ziņojuma darbā neņems (tik glupā skuķene neņem vērā, ka, pirmkārt, pārkāpj ĀPP likuma 10. pantu, īpaši 3. punktu, otrkārt, darba devēja īpaša labvēlība ir aktuāla tikai tādām zaļām glupām skuķenēm kā CR darbiniecēm, ne normāliem speciālistiem). Suns zina, ko ēdis."
==================================================

Viņi ar visai delikātiem līdzekļiem var darīt zināmu jūsu darbavietai, ka Jums ir parādsaistības. Viņiem tikai jāzin, kur Jūs strādājiet. Tad var pazvanīt personāldaļu, jūsu tiešajajam priekšniekam, informēt no kurienes zvana un palūgt, lai Jūs sazinieties ar Creditreform. Jābūt ļoti neattapīgam lai nesaprastu, kāpēc šāda iestāde Jūs meklē. Kas attiecas uz darbadevējiem, daļa pārbauda vai potenciālais darbinieks nav visiem parādā pēc šo kompāniju datubāzes. Ja potenciālais darbinieks ir parādos līdz kaklam, tas attiecīgi daudz ko liecina par to, vai uz viņu var paļauties.

Le Lepnā Lavīze 10.12.2013

ĀPP likuma 10. pantā skaidri noteikts aizliegums traucēt parādnieku darbavietā un izpaust informāciju par viņa saistībām - gan tiešos, gan netiešos tekstos, gan delikāti, gan nedelikāti. Un nevajag. Marat, melot! Darbadevējs pārbauda darbinieka profesionālo kompetenci un atbilstību ieņemamajam amatam, nevis personīga rakstura lietas un apšaubāmas parādsaistības apšaubāmām firmelēm. Parādi galīgi ne par ko neliecina, jo varbūt tam cilvēkam alga nogriezta un nav ar ko maksāt. Patiesībā viss ir ļoti vienkārši - ja parādā, lai dod tiesā. Bet nedod, uzmini, kāpēc?

Ma Marats 10.12.2013

Iveta, lūdzu izlasiet likumu vēlreiz. tur rakstīts ka aizlietkts APMEKLĒT. Un aizliegts informēt par saistībām. Bet neviens jau Jūs neapmeklēs un neinformēs Jūsu darbadevēju par saistībām. Vienkārši pazvanīs uz darbu, stādīsies priekšā un palūgs Jūs pie telefona.
Un ko nozīmē apšaubāmas saistības ar apšaubāmām firmām? Tad naudu jūs ņēmāt vai neņēmāt? Ja firma apšaubāma, tad kādēļ ņēmāt no šādas firmas? Patiesība ir ļoti vienkārša - ja esi parādā, parādu atmaksā. Jūsu attieksme Jums par labu neliecina nekādā gadījumā.Un kāpēc tādus kā Jūs, kas nemaksā labprātīgi nedod tiesā? Nu tāpēc ka mūsu valstī tiesāšanās ir ilgs, dārgs un smagnējs process, diemžēl...

adiabo 11.12.2013

Marat pirms raksti muļķības par tēmu kur nav nekādas saprašanas, palasi likumus un pacenties saprast kas tur rakstīts, ne tikai izraut vārdus no konteksta. Un vēl padomā par civillikuma 1779 un 1781 pantiem.
Tiesa visiem šiem kantoriem ir neizdevīga, jo viņi pārkāpj likumus, un tiesā viņi aplūzt, nevajag būt naivam un domāt, ka ja caur tiesu varētu atgūt visu ko grib šie krāpnieki ar visiem % utt(kas jau pārkāpj likumu + vēl maksātspējas neizvērtēšana, kas ir kārtējais likuma pārkāpums, šoreiz gan ne kreitreform kantorim) plus protams ka tiesu izdevumi, tad viņi sen jau tiesātos, nevis zvanītos klientiem un viņus censtos iebiedēt, un tikai nevajag ļurināt ka visādi kredītreformi tā nedara, ja tu tā pateiksi, tad tas tikai apliecinās manus vārdus ka tev nav nekādas saprašanas par ko vispār iet runa. Padomā, iespējams tev ir kaut kas pēc lietas būtības sakāms

Le Lepnā Lavīze 11.12.2013

Marat, apšaubāma firma ir Creditreform, kura pat nespēj juridiski pamatot ne savu darbību, ne piedzenamās summas. Ja rīkotos saskaņā ar likumu, tad nebaidītos no tiesām, kas lietu izskata pēc būtības. Otrkārt, IR aizliegts traucēt parādnieku darba vietā, tiešajai saziņai ir privātie tālruņi.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Augšupielādēt failu

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes