www.sudzibas.lv CreditReform Sia CREDITREFORM Latvija

Sia CREDITREFORM Latvija - Sia CREDITREFORM Latvija

Nesaprotu, kā rīkoties! Manas ģimenes 3 telefonus, jau pus gadu vai vairāk neliek mierā parādu piedzinēji (par svešiem parādiem). Esmu vairākas reizes, izskaidrojis situāciju, ja nav pretenziju pret manu ģimeni- lai liek mūs mierā. Uz to brīdi it kā visu saprot, nepaiet nedēļa un atkal sākas terorizēšana.
Varbūt kāds var ieteikt kā rīkoties, vai kam sūdzēties? Varbūt policijā iesniegums jāraksta?

D

A anoreksija 23.12.2013

Labdien! Varbūt, lai creditreform Jums parāda dokumentus. kuri apliecina, ka Jūs esat kautko ņēmuši uz nomaksu.

S smīkņa 23.12.2013

No kurienes Creditreform ir tavi numuri?

B blue7 24.01.2014

Ja tie nav tavi parādi raksti iesniegumu policijā

D dolčuks 29.01.2015

Numuri parasti kredītpiedzinēju kompānijām ir no parādnieku lietām.Ja tās parādnieks ir uzrādijis, kāpēc gan lai kompānijas nezvanītu un neprasītu pēc tāda parādnieka?Kā gan kompānija var zināt par tavu ģimeni?Domā, viņi detektīvus izsūta, vai?

G girgjanis 20.07.2015

Man skiet ka kompanijas atrod numurus vai nu soc. tiklos vai pat no citam kompanijam- kaut tas nav pat atlauts. Man pasam ir parads LMT kurs nodots reforma, viena diena kad nesazvanija mani sazvanija māsu, tēvu un brāli- vini nav creditreforma bet ir nemusi kreditus. Man tas ir vienigais izskaidrojums kur vini uzrrok numurus

Šajā jautājuma jums var palīdzēt daži raksti no mana bloga par šo tēmu:

Video blogs: nedaudz par paradu piedziņu: http://www.rihardsplotka.lv/video-blogs-nedaudz-par-paradu-piedzinu/#.VrnxnRh96T8

Kas mani pasargā no parādu piedzinējiem? (I daļa): http://www.rihardsplotka.lv/kas-mani-pasarga-no-paradu-piedzinejiem-pirma-dala/#.Vrnxphh96T8

Kas mani pasargā no parādu piedzinējiem? (II daļa): http://www.rihardsplotka.lv/kas-mani-pasarga-no-paradu-piedzinejiem-ii-dala/#.Vrnxohh96T8

Kas mani pasargā no parādu piedzinējiem? (III daļa): http://www.rihardsplotka.lv/kas-mani-pasarga-no-paradu-piedzinejiem-iii-dala/#.VrnxmBh96T8

M MNkonsultants 02.08.2017

BEZMAKSAS juridiskās konsultācijas finanšu grūtībās nonākušajiem!

Vai parādsaistības Jums kļuvušas par smagu krustu, vai parādu piedzinēji jau zvana un neļauj Jums uzelpot?
Saņemiet visizdevīgāko risinājumu rakstot mums uz [slēpt]@inbox.lv !

Ja pārmērīgo maksājumu dēļ vairs nespējat maksāt, likumā Jums paredzētas tiesības atbrīvoties no esošajām parādsaistībām un visi Jūsu parādi tiks dzēsti pilnībā! Raksiet mums un mēs visu izstāstīstīsim bezmaksas!

J Jānis Andersons 18.10.2018

Pa taisno uz prokuratūru , policiju atstājiet priekš BLUSĀM ...

Оккупант 19.10.2018

cik apmaksāt viņi prasa?