www.sudzibas.lv CreditReform Slikts serviss

Creditreform - Slikts serviss

Neiepazīstina ar sevi,kad uzsāk sarunu,nesasveicinās. Runā paceltā,agresīvā tonī. Māna klientu,saka vienu,dara citu. Dod termiņu,kuru paši uz savu galvu lauž jau pēc 3h. Neuzklausa klientu. Ļoti,ļoti neprofesionāla klientu apkalpošana caur telefonu!

Papildināts sika 28.03.2017

20min laikā,ne reizi netiku dzirdējusi nevienu atvainošanos. Lika saprast,ka vainīga esmu es un tikai es.

F FisTeRs 29.03.2017

Jūs jau neesat kliente priekš piedziņas kompānijas...

Pacco_al 03.04.2017

Pilnīgi pareizi - jūs esat parādniece !

C critical thinker 30.03.2017

kā tas ir - atvainoties? atvainojiet, bet jūs esat parādā?

S sika 30.03.2017

Parādā protams es biju,bet tas neattaisno viņus un viņu attieksmi pret saviem klientiem!

M Macc 31.03.2017

Es pateicu lai nemaz necenšas ar šādu attieksmi. Teicu lai iet 5 mājas tālāk.
Draud ar kautkādiem melnajiem sarakstiem. Uz ko atbilde bija : netaisos attīstīt uzņēmējdarbību un man nekas nepieder. Momentāli apklusa un nometa telefonu :D

F FisTeRs 31.03.2017

Ja Jums liekas, ka Jūs ar to parādījāt sevi labā gaismā un pierādījāt savu patiesību, tad tā ir tīrākā vieglprātība un tuvredzība,

Pacco_al 03.04.2017

Attaisno - kad lieta jau ir nonākusi pie viņiem, jau aizdevēja vai kreditora uzņēmuma, draudzīgie atgādinājumi ir gājuši jums gar ausīm.