www.sudzibas.lv CreditReform Piedziņu izdevumi

Creditreform Latvija Sia - Piedziņu izdevumi

Ir tāda lieta, ka sia "baltcom tv" nodeva manu nelielu parādu "creditreform latvija" sia, ok, pati esmu vainīga, bet kad ieraudzīju summu, parādu piedziņu izdevumi 75.00 lvl, par sia "baltcom tv" 65.00 lvl

sāku zvanīt parādu piedziņu kompānijai, jautāju, kāpēc liela summa par parādu piedziņu izdevumiem, neko īsti arī nesapratu.

Kaimiņam arī atnāca no "creditreform latvija" sia, vēstule, parāds bija par bigbank 896.00 lvl un plus 10.00 lvl parādu piedziņu izdevumi.

"creditreform latvija" sia, teica, jā apmaksāšu vienā mēnesī 65.00 lvl sia "baltcom tv", tad parādu piedziņas kompānija iedos tipa man atlaidi, būs mazāk jāmaksā parādu piedziņu izdevumi.

P. S. Esmu papētījusi, ka lieli parādu piedziņas izdevumi ir tikai tad, ja parādu nodeva sia "baltcom tv", kaimiņiem arī tā pat.
Bet, ja tele2, vai cits uzņēmums nodot parādu "creditreform latvija" sia, parādu piedziņu izmaksas ir daudz mazākas.

J

J JoJo 18.02.2013

Beidzot šodien saņēmu atbildi no creditreform: kaut biju nosūtījusi aktu, ko vēl šie gaida. P. S. Bet, nepaskaidroja, kāpēc radās tik milzīgi parādu piedziņu izdevumi.

Labdien!

Atbildot uz jūsu e-pasta vēstuli, informējam, ka pagaidām gaidām apstiprinājumu no sia baltcom tv puses tam, ka tika nodota aparatūra. Pēc apstiprinājuma saņemšanas, parāda atgūšanas izdevumi tiks samazināti uz 35.00 lvl. Lūdzu precizējiet parāda atgūšanas izdevumu apmaksas datumu!

Ar cieņu,

creditreform latvijā sia
skanstes 52, lv-1013, rīga, latvija
reģ. Nr. 40003255604
pvn lv40003255604
a/s swedbank (swift kods haba lv 22)
konta nr. : lv78haba0551008299582

tel. +371 67491184; +371 67501030;
+371 20387327 (tele2) ; +371 26515199 (lmt) (no plkst. 8: 00 līdz 21: 00)
fax +371 [slēpt]@creditreform.lv
www.creditreform.lv
www.crediweb.lv

S Sub 18.02.2013

Sveiki, piedāvāju uzrakstīt atpakaļ sekojošu vēstuli :))))
“Labdien, MK noteikumi Nr.61 skaidri nosaka maksimālo parādu piedziņas apjomu, kas ir 5Ls. Tā kā Jūsu nokompetences un likuma nezināšanas dēļ varēja finansiāli ciest kredītņēmēji, par juridisku pakalpojumu sniegšanu Jūsu kompānijai tiek noteikta samaksa 35 Ls apmērā. Lūdzu precizējiet sniegta pakalpojuma samaksas datumu.”

Ar cieņu.
Banka:...
Tel...
e-pasts..

Nesapratu?

J JoJo 18.02.2013

Ko es varu darīt? Ja nesamaksāšu, tad palikšu parādnieku sarakstā!

S Sub 18.02.2013

))) - dotajā brīdī viņi no tevis pieprasā samaksāt pilnīgi nepamatotu summu, tādēļ es piedāvāju viņiem atpakaļ kaut ko līdzīgu. Tas arī viss

J JoJo 18.02.2013

A, kas man ir tagad jādara?

S Sub 19.02.2013

Bet es taču jau paskaidroju viņi nedrīkst no tevis pieprasīt summu lielāku par 5Ls, kā to nosaka MK noteikumi, bet, ja viņi tev draud ielikt savos „Šausmīgi melnajos sarakstos” saki, ka uzrakstīsi pret viņiem sūdzību par krāpšanos un MK noteikumu pārkāpumiem PTAC un tici man summu uzreiz nokritīs uz 5 Ls. Bet vēl prātīgāk ir palūgt kreditoram uzrakstīt rakstisku apliecinājumu tam, ka viņiem pret tevi nav iebildumu, iesniegt to kreditreformam un pasūtīt viņus vismaz 39.mājas tālāk. Vēl ir variants viņiem nosūtīt manis iepriekš uzrakstīto vēstuli. Protams, ja tu vēlies pabarot kādu parazītu tad vari arī samaksāt viņu prasītos 35 Ls. ))

U uldisx 20.02.2013

Tak Likumsargs tev kādas 4 reizes pateica, uzraksti iesniegumu PTAC un gaidi!! Tā kā Creditreforma no tevis nedrīkst iekasēt vairāk par tiem Ls 5, tad vari nesatraukties, ka būsi melnajā sarakstā.

I Inga289 14.03.2013

Šī ir firma, kas neievēro likumdošanu, nevienus normatīvos dokumentus. It kā cīnās par taisnīgu lietu, naudas piedziņu, bet paši, ja kredīts nav cedēts, var uzrēķināt sev ārprātīgas summas par pārraudzību, var atļauties pazvanīt brīvdienās. Melo par parādu. Ja vēlaties, lai parādnieks ir godīgs un nomaksā parādu, tad, lūdzu, paši ievērojiet likumdošanu.