Coral Club Latvija! Smart_life - Krāpšana

Latvijā strauji sāk izplatīties uzņēmums kurš sevi dēvē par veselīga dzīves veida sludinātājiem. Vada seminārus kuros cilvēkiem iegalvo par savu tablešu veselīgo ietekmi uz cilvēka organismu. Tikai rodās jautājumi. Kur var pārliecināties par sastāvu? Jo kosmētikā LV nedrīkst būt apzīmējumam- papildus vielas, taču mājaspapā tas ir teju visur. Kas tās ir par vielām? MĀJAS lapā divus diplomus nevar atvērt. Daudzi linki nestrādā 404 error met ārā. Daudzviet nav informācijas. Kas ir ražotājs tabletītēm un pulverīšiem? Kā šīs vielas ir jāuztver- kā medikamenti vai kā pārtikas piedevas? Ļoti gribas zināt, kāds ir aktīvo vielu saraksts tabletēm un kapsulām un kādās devās? Visur ir ļoti neprecīza informācija par kosmētikas,pārtikas produktu,tablešu sastāviem.
Šis uzņēmums maldina patērētējus ar veselīgu dzīvesveidu iestāstot viņiem,ka dzerot kapsulas un pulverus,badojoties var iegūt veselu ādu,organismu un notievēt. Paskatieties no medicīnas viedokļa cik tas ir veselīgi.
Trīs konsultantes Vineta Meduņecka, Velga Dundure, Iveta Žīgure kā tādas sektas sludinātājas maldina cilvēkus kuri uzķeras uz šīm visām muļķībām! Ir veselīgi jaēd,jāsporto,lai šo visu iegūtu,ar tabletēm un pulveriem šo visu noteikti nevar iegūt.
Mīļie cilvēki - tā ir tīrākā krāpšana! Esiet uzmanīgi un neiesaisties nekādos darījumos ar Coral Club Latvija! Smart_life

Komentāri (20)

C critical thinker 08.04.2018

tak sen jau viņi ņemas. kur aitas, tur cirpēji

K Kalnins Dzintars 07.06.2018

Nu ja, un paskatoties uz šīm trim nosauktajām Dāmām, šķiet, ka kapsulas un pulverīši patiešām labi strādā. Slaidas izskatīgas, veselīgas...pat savos 50 gados.

S stellas 08.04.2018

Vienu dienu braucu par Jūrmalu ar velo. No Kalnakrastu konditorejas iznāca pusmūža pārītis ar trim pazodēm, kažokos, apkrāvies ar bulkām- ievēlās ar Coral Club zelta krāsas emblēmām aplīmētā biezā, melnā vāģī. Vāģim gan bija poļu numuri... Varu iedomāties, ko viņi sludina, kad ar bulkām pilni kuņģi. Piķis kažokiem un smalkiem auto gan sanāk, tā ka bizness rullē.;))))
Zelta vārdi- kur aitas, tur cirpēji.

A Apkrāptā123 08.04.2018

Šie cilvēki uzdodas par nutricioloģijas speciālistiem,kaut gan nemaz nav ieguvuši izglītību, diplomus šajā jomā. Iesakot cilvēkiem dzert tabletes nezinot kā tas ietekmēs viņu organismu. To var darīt ārsti,ne jau bariņš sektantu.

C Chikita 01.06.2020

Te nu Jūs gan maldāties! Ir oficiāls diploms, ja nekļūdos, no RSU!

P Pelekais Latvietis 10.04.2018

Sports ,sports un velreiz Sports

Ne coralll ne NL neuzlabo veselibu...

I Ivo Karlsons 18.09.2018

Kā zini ka neuzlabo, vai esi mēģinājis?

K Kalnins Dzintars 06.06.2018

Izklausās pēc kāda satrakota konkurenta.

Daudz cilvēkiem ir daudz labu rezultātu, arī man tajā skaitā. Neietu melot ja nebūtu tiešām uzlabojumu..esmu ļoti skeptisks šādos jautājumos, bet jāsaka godīgi ne tikai ādas kvalitāte ir uzlabojusies un svars nokrities, bet arī citās, nopietnākās jomās patiešām jūtu uzlabojumus. Mnai sauc Dzintars Kalniņš, varat manas atsauksmes aplūkot internetā...

K Kalnins Dzintars 07.06.2018

Kā viena vāciete teica:
-Vācijā tos nevarētu nopirkt ja nebūtu pārbaudīti un veselīgi produkti

...nevaru viņai nepiekrist

V Vineta Meduņecka 07.06.2018

Minētā persona ir anonīma un nav apkrāpta. Tas, ka viņa nevar atrast internetā sastāvu, neko nenozīmē. Lai aiziet uz veikalu un paskatās katalogu.

V Velga Dundure 13.06.2018

Ļoti viegli visiem runāt, nosodīt...izteikt replikas. Bet vai Jūs esat palīdzējuši kādam cilvēkam? Uzkāpuši uz skatuves un to pastāstījuši. Gudrinieki māk tikai slēpties aiz segvārdiem.
Manam dēlam bija alerğijas...bijām visās slimnīcās, pie ārstiem...izdzēruši visu iespējamo...palika ļoti slikti.
Un tikai ar Coral Club produktiem tikām galā...
Protams, parasto medicīnu neviens nav atcēlis.
Un arī daudzi, kas brauc ar Meršiem u.t.t. , kuri konsultējas pie zināmiem profesoriem, mediķiem. Iesaka Coral Club koncepciju. Coral Club māca veselīgi nomest savaru u.t.t.
Mīļie cilvēki, kas ar Jums notiek...
Ar Cieņu
Velga Dundure

L Lietotāja 123 25.06.2018

Te jau tie paši coral club izplatītāji un pārdevēji ir sakomentējuši.
Es arī neko labu neesmu dzirdējusi par šo kompāniju. Viens pazīstamais iedeva savam bērnam šos preperātus, bērniņu pēc tam aizveda uz slimnīcu,sākās tur lielas problēmas ar veselību.
Diemžēl cilvēki joprojām turpina ticēt šīm muļķībām. Un coral club pārdevēji priecīgi berzē rokas ka naudiņa nāk uz šo muļķīšu rēķina.

I Ivo Karlsons 18.09.2018

Pirmais, kas man iekrita acīs, tas ka visi negatīvisti slēpjās zem mistiskiem nikiem! Turpretī cilvēki no coral club ir atvērti un nebaidās nosaukt savu patieso identitāti ! Starp citu, visai produkcijai ir PVD sertifikāti un apstiprinātas sastāva un lietošanas instrukcijas uzlīmes uz iepakojuma.Šķiet ka "apkrāptā"nevienu produktu tā īsti pat rokā nav turējusi un taisās par ekspertu. Protams anonīmi var jebkādus "viena tante teica..." sacerēt! Labprāt uzklausītu pašu bērniņa māmiņu, ne anonīmi protams!

N Nē cirpējiem 26.12.2018

Corall club ir sekta un tās pārstāvji māk aizrunāt lētticīgos ar neskaitāmiem sagrābstītiem pastāstiem, kuriem dažkārt ir anekdotiska vērtība. Personīgi mans vismīļākais ir par parazītu invāziju, no kuras cieš visi "nelietotāji". Šad tad šo to palasos no dalībnieku FB publikācijām - jautrībai!

I Ivo Z 31.03.2019

Ēdiet veselīgu,sabalansētu pārtiku,neviss dzeriet uztura bagātinātājus. Velga Dundure ir ļoti ļauns cilvēks, aiz muguras briesmu lietas runā. Ir dzirdets,ka arī maģiju izmanto. Neisaku iesaistīties viņas afērās.

J Janis S 26.05.2019

Piekritu Ivo. Man ar Velgu Dunduri ir bijusi darisana,vina savus klientus aiz muguras apruna un man liekas, ka pat novel viniem visas tas slimibas,lai uz vinu rekina pec tam naudu pelnitu. Acis smaida, un izliekas par pasaules glabeju. Zel visu letticigo cilveku,kas uzkeras uz vinas suna murgiem.

J Janis S 29.05.2019

Parazīte

K Kitija B 17.03.2020

https://www.facebook.com/246018588766742/posts/2602930956408815/?vh=e&d=n

A Andrejs Lūsis 07.12.2021

Velga Medne ir drausmīgi ļauna sieviete. Ir bijusi darīšana. Neiesaku neko no viņas pirkt. Piestāsta pilnas ausis,bet iekšā sēž īsts ļaunums.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes