Compensa Life - Krāpnieki

Compensa Life охеревашие.
Когда выпаривают тебе эти фонды - брокеры рассказывают сказки, какая нереальная прибыль тебя ждёт. А по факту после 4 лет "сотрудничества" у меня на их счету -40 евро. Все мои вложения съели "административные расходы". Не 10%, не 60% а 100%. !
На вопросы не отвечает. Все очень заняты. Чтобы разорвать договор, этим надо ещё и проплатить 50 евро. На вопрос,куда эти дели мои деньги - отвечают, что на администрирование.
Так нахера они нужны? Просто проедают мои деньги. Это возврат в 90-е годы.
Хотите потерять деньги - обращайтесь в Compensa Life.

11.10.2023

C Compensa Life 16.10.2023

Labdien.
Novērtējam jebkuru sniegot atsauksmi, tas palīdz mums pilnveidot komunikāciju ar mūsu klientiem. Svarīgi ir atcerēties, ka komunikācija ir divvirzienu process, un mēs cenšamies izskaidrot, informēt un veicināt dialogu, lai atrisinātu neskaidrus jautājumus un problēmas.
Uzkrājošā dzīvības apdrošināšana ir ilgtermiņa ieguldījums, kas apvieno divus apdrošināšanas veidus - dzīvības apdrošināšanu un uzkrājuma veidošanu. Attiecīgi iemaksa tiek veikta gan par dzīvības apdrošināšanu gan uzkrājumu. Piemērotāko uzkrājuma ienesīguma stratēģiju izvēlas klients atbilstoši savām iespējām un vēlmēm. Sekot līdzi savam uzkrājumam var jebkurā laikā, izmantojot mūsu E-biroju. Uzkrājumu ietekmē ekonomiskie faktori, ko apdrošināšanas sabiedrība nevar kontrolēt un paredzēt. Ļoti būtiska lieta, ko vienmēr sakām klientiem ir uzkrājuma izņemšanas brīdis, kas var ietekmēt uzkrājuma apjomu. Tādēļ aicinām vienmēr konsultēties ar mūsu finanšu ekspertiem pirms plānojat izņemt uzkrājumu
Situācijas mēdz būt dažādas. Mēs vienmēr esam gatavi sniegt ieteikumus, lai varētu efektīvi risināt radušās neskaidrības.

Ar cieņu,
Compensa Life

N natalijagut 12.04.2024

Столкнулась с тем же самым ! Вкладывала деньги в 3 пенсионный уровень с гарантированными 2 % целых 12 лет. При окончании договора получила на 700 евро меньше, а не больше на 2 %. Договор не нарушался!
На письма, отправленные с е-подписью не отвечают. Готовим документы в разные инстанции в т.ч. в суд!

C Compensa Life 17.04.2024

Labdien.

Esam snieguši Jums personīgu atbildi ar skaidrojumu.

Ar cieņu,
Compensa Life,