www.sudzibas.lv Civinity Slikts serviss, nepamatoti rēķini

Civinity - Slikts serviss, nepamatoti rēķini

Situācija bija tāda, bijām atvaļinājumā un laicīgi nesamaksāju rēķinu, uzreiz soda nauda. Kad bija Jūrmalas namsaimnieks, nebija tāda bardaka un soda nauda par nedēļu netika piemērota, vismaz man tādas situācijas iepriekš nebija. Rēķinu apmaksāju kopā ar soda naudu, nākamajā mēnesī atnāk rēķins ar vēl lielāku soda naudu, nesapratu un sāku pētīt un izrādās ka soda nauda netiek iekļautā pamatsummā, tev pašam jāpieskaita un tad jāsamaksā citu summu un jāpierāda kas viss ir apmaksāts. Nācās paskaidrot visu vismaz 3 reizes, pēc 3 mēnešiem tas murgs beidzas.
Nevienam neiesāku šo kantori.
Savienot ar grāmatvedību nevar, tu visu laiku runā ar operatoru... Murgs. Kamēr pareiza informācija aizies līdz pareizai personai paies vairākas nedēļas un nervi būs sačakarēti.

03.01.2022

Atbilde no Civinity Support Pārstāvja atbilde 24.01.2022

Labdien! Mēs, tāpat kā jebkurš cits apsaimniekošanas nozarē strādājošs uzņēmums, sekojam līdzi savu klientu, daudzdzīvokļu dzīvojamo māju iedzīvotāju maksājumu disciplīnai. Tas saistīts ar to, ka gadījumā, ja nav savlaicīgi samaksāti rēķini no iedzīvotāju puses, arī mēs nevaram veikt rēķinu apmaksu pakalpojumu piegādātājiem. Juridiski soda procenti ir atrunāti gan apsaimniekošanas līgumā, gan saistošajos normatīvajos aktos, tie tiek piemēroti no 1. kavējuma dienas. Ja sods tiek pilnībā apmaksāts pirmajā reizē ar tekošo rēķinu, tad situācija, ka nākamajā rēķinā ir vēl viens sods nav iespējama. Iepazīstoties ar Jūsu sūdzības saturu, var saprast, ka tekošais rēķins kopā ar soda naudu tika apmaksāts nedēļu vēlāk, kas nozīmē, ka soda procenti nākamajā rēķinā attiecas uz laikā neveiktu rēķina apmaksu. Ja arī nākamais rēķins tika samaksāts vēlāk, tad līdzīga situācija izveidojās arī uz nākamo mēnesi.
Vienlaikus nevar izslēgt, ka var būt individuāli vērtējami gadījumi, tādēļ aicinām klientus jebkuru ar mājas apsaimniekošanu saistīto jautājumu gadījumā vērsties pie mūsu klientu atbalsta speciālistiem rakstot e-pastu [email protected] vai zvanot 8000 1599.

MURAKAMI 04.01.2022

xD Nekas. Ja naudiņa ir dzīvoklīm vai mājai Jurmalā, gan kapejkas sodam atradīsi...

Good Intentions 04.01.2022

Nevienam nav patīkami maksāt, bet esmu saskāries ar bieziem kuri var kasīties dēļ viena eiro, kaut arī paši vainīgi.

Good Intentions 04.01.2022

Parasti sodi vienmēr atsevišķi ir jamaksā nevis kopā ar kaut ko. Laicīgi vajag maksāt un viss būs kārtībā, kā arī jaiepazīstās ar līgumā rakstīto vai arī par ko var dabūt sodu.