www.sudzibas.lv Civinity Slikts serviss

Civinity - Slikts serviss

Visu laiku domāju ka sliktāk par Rīgas namu pārvaldnieks nav ne ko, bēt izrādas ir civinity. Tas gan jau ir pilnīgs murgs, sapratu tikai vienu viņi izraksta rēķinu un tu maksa un ar to arī vis. Līguma rakstīts ka viņu pienākums nodrošināt avārijas dienesta izbraukšanu 1 stunda laika. Praktiski dzīvokli pazuda apkure, visi radiatori viena brīdi palika auksti un viņi Saka sorry bet kad mēs atbrauksim ne viens to nezina, katru dienu Sola ka šodien, bet kaut ka nesanāk. “Welcome Home” ir savs dzīvoklis, bet paldies civinity laikam pavadīšu šo ziemu viesnīca! Paša sliktāka lieta, ir ta ka viņi var darīt ko viņi grib, jo ne viens Latvijā ne kontrole šāda veida uzņēmumus un tādi ka civinity to saprāt un vienkārši vāc naudu. Vienīgais ko var darīt tas ir kolektīvas sūdzības tiesa kopā, ar aktīvistiem, blogeriem un tautas advokātiem. Šī ir tāds uzņēmums kurš ne ciena cilvēkus kuri viņiem maksa naudu un uzskata ka viņu klientu pinakums ir maksāt viņiem naudu tikai par to ka viņi ir, naturals reketa stāsts. Lai tas nepaliek, par savu naudu apmaksāšu lielu delfi stāstu par to ka dzīvot Rīgā bez apkures un ka civinity strāda un Sola.

08.12.2021

Atbilde no Civinity Support Pārstāvja atbilde 08.12.2021

Labdien! Lūdzam Jūs precizēt adresi, rakstot mums šeit privātu vēstuli. Jūsu aprakstītā situācija ne likumisku, ne tehnisku apsvērumu dēļ nav iespējama, tādēļ labprāt uzzinātu visas notikušā detaļas.
Ar cieņu Civinity.

L Lazda 08.02.2022

Par negodīgu komercpraksi "Civinity mājas" (iepriekš AS "Hausmaster") piemērots 5000 eiro sods

PTAC, ņemot vērā saņemtos iesniegumus, izvērtēja "Civinity mājas" īstenoto komercpraksi, pieprasot dzīvojamo māju dzīvokļu īpašniekiem Biķernieku ielā, Rīgā, veikt samaksu par kompānijas aprēķināto pārvaldīšanas jeb apsaimniekošanas maksas starpību 0,06 eiro apmērā par kvadrātmetru par gandrīz trīs gadu periodu - no 2018.gada 1.marta līdz 2020.gada 7.decembrim. Šajā laika periodā rēķinos tika iekļauta par 0,06 eiro kvadrātmetrā mazāka samaksa par apsaimniekošanas pakalpojumiem.