www.sudzibas.lv Civinity Krāpšana, slikts serviss

Civinity Mājas - Krāpšana, slikts serviss

CIVINITY MĀJAS- naudas izspiešana no klientiem. Problēmas Zeltrītu iela 16, Mārupe.

1. Tiek veikti liekie remonta darbi, piemēram solinus krāsošana, kurus ir plānots mainīt, iepriekš nenosūtot tame. Vienkārši whatssapp ir nosūtītā īsziņa:
"aaaa - solu krāsošanas izmaksa bija
75.55 +pvn (slīpēšanā un krāsošanā) , esmu pozīciju ielikusi rekinos. ''
2. Spiež parakstīt līgumu par fasada remonta darbiem, tāmes tiek sūtīti uz whatsapp, tāmes ir noradīti citu maju adreses, ar pierakstu ka jums būs līdzīga summa, ja piekritīsiet tagad, nododiet naudas, ka materiālu apmaksa, bet remonts plānots kaut kad vēlāk.
3. Spiež atteikties no kopējas karsts ūdens piekļuves, novietojot uzsildīšanas boileru dzīvojamas ēkas 1. Stāvā, kas ir pretrunīgi ar mājas tehnisko pasi.
4. Neatbild ne uz vienu jautājumu, nesniedz projektus... Tikai vēlas mūs iesaistīt krāpnieciskos projektus.
Protams, visu dokumentāli varam pierādīt.

18.07.2022

Atbilde no Civinity Support Pārstāvja atbilde 18.07.2022

Labdien, atbildot uz Jūsu jautājumiem:

1. Veicām soliņu krāsošanu , saskaņā ar sapulces norisi, bijām vienojušies, to arī iestrādājām protokolā. Soliņi bija dramatiskā stāvoklī. Par izmaksām informējām, ka soliņu krāsošana izmaksās75 EUR + PVN. FMS ir soliņu krāsošana.

2. Iedzīvotāji jautāja cik izmaksā fasādes krāsošana un balkonu hidroizolācija. Kopējā čatā ielikām blakus esošās mājas tāmi. Ar iedzīvotājiem sarakstījāmies WhatsUp sasarkstē par šiem jautājumiem.

3. Piedāvājām kā alternatīvu ūdens uzsildīšanai boileri. Aptauja sekos.

4. Projekti piedāvātiem darbiem nav nepieciešami.