Civinity Mājas - Krāpšana

Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (Ptac) par negodīgu komercpraksi piemērojis 5000 eiro sodu As "Civinity mājas" (iepriekš As "Hausmaster") .

"Civinity mājas" pieprasīja dzīvojamo māju dzīvokļu īpašniekiem Biķernieku ielā, Rīgā, veikt samaksu par kompānijas aprēķināto pārvaldīšanas jeb apsaimniekošanas maksas starpību 0,06 eiro apmērā par kvadrātmetru par gandrīz trīs gadu periodu - no 2018. Gada 1. Marta līdz 2020. Gada 7. Decembrim. Šajā laika periodā rēķinos tika iekļauta par 0,06 eiro kvadrātmetrā mazāka samaksa par apsaimniekošanas pakalpojumiem.

08.02.2022

Atbilde no Civinity Support Pārstāvja atbilde 08.02.2022

Labdien! Mēs augsti novērtējam Ekonomikas ministrijas pausto viedokli normatīvo aktu interpretācijā un piemērošanā attiecībā uz papildus izdevumiem, kas rodas pārvaldniekiem kā pilnvarniekiem pārvaldīšanas procesā, izpildot dzīvokļu īpašnieku uzdoto pilnvarojumu. PTAC šo ieilgušo jautājumu beidzot ir izskatījis un apstiprināja, ka mums kā pārvaldniekam ir šādas tiesības un devis savas rekomendācijas šīs lietas sakarā. Attiecībā pret Biķernieku 160 rēķinu izstādīšanu katrs gadījums ir jāskata atsevišķi, tādēļ lūdzam Jūs sazināties ar mums, norādot konkrētā īpašuma precīzu adresi rakstot uz [email protected]. Paldies!