www.sudzibas.lv Civinity Услуги и обслуживание клиентов

Civinity, kvalitātes pakalpojumus nekustamo objektu pārvaldības - Услуги и обслуживание клиентов

Цены не соответствует уровню предоставляемых услуг. Жалобы и звонки практически всегда игнорируются. Неудовлетворительное качество обслуживания и некомпетентность работников. 24-часовой бесплатный телефон 80001599 на звонки не отвечают. Управляющий " Valters" Civinity/hausmaster телефон +371 23201700 жалобы игнорирует и даже выключает телефон, что показывает его некомпетентность. Не рекомендую пользоваться их услугами!

17.01.2019

V

R Raivo Un Santa 18.01.2019

Pilnīgi piekrītu autora sūdzībai. Kopš Civinity ir pārņēmis LNA, HM utt., apkalpošana ir kļuvusi drausmīga. Pārvaldnieka neatzvana un visādi citādi izvairās no kontakta ar iedzīvotājiem.

R Raivo Un Santa 18.01.2019

Vēlos piebilst, ka komentārs nav vērsts pret pārvaldnieku Valteru, bet pret Civinity kopumā.